BSMMMO’DA KAZANAN KATILIMCI DEMOKRATLAR OLDU

Yayınlanma Tarihi :
BSMMMO’DA KAZANAN KATILIMCI DEMOKRATLAR OLDU

Balıkesir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın 23’ncü Olağan Genel Kurulu’nda kazanan Katılımcı Demokrat Grubu oldu. Katılımcı Demokrat Grubu’ndan 5, Çağdaş Meslekte Birlik İttifakı’ndan ise 2 kişi yeni yönetimde yer aldı.

Balıkesir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın seçimli 23. olağan genel kurulu haftasonu gerçekleştirildi. Üç dönem başkanlık yapan Metin Yalçın’ın aday olmadığı genel kurulda yarış Katılımcı Demokrat Muhasebeci Mali Müşavirler Grubu ile Çağdaş Meslekte Birlik İttifakı arasında geçti.
Metin Yalçın’ın da desteklediği Katılımcı Demokrat Muhasebeci Mali Müşavirler Grubu Ertuğ Aslan, Çağdaş Meslekte Birlik İttifakı ise Taner Yiğit ile seçime girdi. Katılımcı Demokrat Grubu’ndan Ertuğ Aslan ile Taner Şenoğlu, Soner Acar, Eren Çekiç ve İsmail Altıntaş, Çağdaş Meslekte Birlik İttifakı’ndan Taner Yiğit ve Mustafa Karaduman yönetim kuruluna seçildi.

“KAZANAN MESLEĞİMİZ VE MESLEKTAŞLARIMIZ OLDU”

BSMMMO’nın yeni başkanı olması beklenen Ertuğ Aslan, ” Bugün yapılan seçimi kazanan mesleğimiz ve meslektaşlarımız olmuştur. Bizleri destekleyen, ilçelerden gelen üyelerimize ve oylarını kullanan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu yarıştan galip ayrıldığımız için mutluyuz. Hedefimiz Metin Yalçın Başkanımızdan aldığımız bayrağı daha da yukarılara taşımaktır” dedi.

Asıl mesleği muhasebecilik olan CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ve Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler de kongreye gelerek oy kullandı. (balikesir24saat)


Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP