Yayınlanma Tarihi :

“BİR OY GAGA’YA, BİR OY OK’A”

“BİR OY GAGA’YA, BİR OY OK’A”

Balya’da Millet İttifakı’nın CHP’li Belediye Başkan adayı Orhan Gaga ile seçim çalışması yapan  Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, “Sandıktan bahar çıkacak. Güzel bir baharı vatandaşlarımızla hep beraber getireceğiz. Türkiye yeniden ayağa kalkacak” dedi.

CHP Ahmet Akın, seçim çalışmalarına Balıkesir’de devam etti. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun miting ve toplantı organizasyon komitesinde görevli olan Ahmet Akın, Balıkesir’deki seçim çalışmalarını da ihmal etmemeye çalışıyor.  Balya’da CHP’li belediye başkan adayı Orhan Gaga  ile ziyaretler gerçekleştiren Ahmet Akın, “Bu yerel seçim Türkiye için çok önemli bir dönemeç. Mart’ın sonu bahar diyerek belediye başkan adaylarımızla, meclis üyesi adaylarımızla,  herkesi dinleyerek ve herkesle kucaklaşarak sorunlarına nasıl çözüm üreteceğimiz anlatıyoruz. Kimsenin şüphesi olmasın, Balıkesir’de Millet İttifakı ile kazanacağız” dedi.

“DERMAN OLMAYA GELİYORUZ”

Balya Belediye Başkan Adayı Orhan Gaga ile birlikte Değirmendere, Mancılık ve Dereköy’de vatandaşlarla buluşan Ahmet Akın, bir oy Orhan Gaga’ya bir oy da İsmail Ok’a istedi. Ahmet Akın, geçimlerini tarım ve hayvancılıktan sağlayan Balya’daki vatandaşların her geçen gün daha çok ekonomik sıkıntı çektiklerini, sütten, etten kazandıkları parayı yeme, ilaca yetiştiremediklerini söyledi. Ekonomik krizin yarattığı sorunlara değinen Ahmet Akın, “Çok değil, az kaldı. Sizlerin oyları ile sizlere derman olmaya geliyoruz” dedi. (balikesir24saat) 

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP