DOLAR27,5725% 0.49
EURO28,8907% 0.36
STERLIN33,3069% 0.21
FRANG29,9123% 0.35
ALTIN1.612,18% 0,01
BITCOIN763.139-0.223

“BİGADİÇ, DAVUT BAŞKAN’I ÖZLEMİŞ”

Yayınlanma Tarihi :
“BİGADİÇ, DAVUT BAŞKAN’I ÖZLEMİŞ”
Millet İttifakı’nın Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok,  Bigadiç ilçesini ziyaret edip, Davut Uzuner’e destek istedi. Ok, “Davut başkan uzun yıllar belediye başkanlığı yapmış ve halkın gönlünde yer edinmiş bir isim.  Bigadiç onu özlemiş. Birlikte güzel hizmetler yapacağız” dedi.
İYİ Parti ve CHP’nin oluşturduğu Millet İttifakı’nın  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı İsmail Ok, seçim çalışmalarını Bigadiç’le sürdürdü.
Bigadiç’te halk pazarı ve esnaf ziyaretleri ile seçim çalışmalarını sürdüren İsmail Ok, yine Millet İttifakı’nın adayı Davut Uzuner’in yeni dönemin belediye başkanı olacağını iddia etti.  Ok, ” Davut başkan çok tecrübeli bir siyasetçi. Uzun yıllar belediye başkanlığı yapmış ve halkın gönlünde yer edinmiş bir isim. Her ziyaretimde daha iyi anlıyorum ki Bigadiç onu özlemiş. Birlikte uyumlu ve koordineli çalışmalar ile Bigadiç’e  güzel hizmetler yapacağız” dedi.
  
ÇİFTÇİ VE KÖYLÜYE GARANTİ
Bigadiç’in önemli geçim kaynaklarından biri olan hayvancılığın yeniden canlandırılacağını söyleyen İsmail Ok açacakları tesisler ile merkezi hükümetin yapamadıklarını büyükşehir belediyesi olarak yapacaklarını söyledi.
Ok, ” Bigadiç bizim için önemli bir ilçe. Üretime katkısını  en yoğun beklediğimiz bölgelerin başında geliyor. Açacağımız Et Entegre ve Süt Entegre Tesisleri ile üretimimizin pazar garantili ürünlerini bizler alıp işleyerek dünya pazarına çıkaracağız. Çiftçimiz ve köylümüz hiç merak etmesin bundan sonra ürettikleri her ürünün alıcısı ilk önce büyükşehir belediyesi olacak” dedi.
“BÜYÜKŞEHİR İLE BİRLİKTE İYİ HiZMETLER GELECEK”
Bigadiç Belediye Başkan Adayı Davut Uzuner, çalışmaların çok verimli geçtiğini ve halkın kararını şimdiden  verdiğini bildirdi. Uzuner,  “Hem İsmail bey hemde şahsım bu görevler için tecrübe edinmiş,  muhasebe yeteneğini geliştirmiş isimleriz. En iyi hizmetleri birlikte bu kente kazandıracağız. Büyükşehir ile yapacağımız bu projeler ile Bigadiç istihdam sorununu aşmış ve üreten bir kent haline dönüşmüş olacak” dedi. (balikesir24saat) 

YORUM YAP