DOLAR 32,2170 % 0.1
EURO 35,0190 % 0.02
STERLIN 41,0953 % -0.13
FRANG 35,7263 % 0.21
ALTIN 2.428,38 % 0,14
BITCOIN 68.319,42 0.901

BEST A.Ş.’DE EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL ETKİNLİK

Yayınlanma Tarihi :
BEST A.Ş.’DE EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL ETKİNLİK

Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş. (BEST) 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kadın çalışanlarının katıldığı ve geleneksel hale getirdiği etkinlikle kutladı.

Bu anlamlı günde her kadın çalışanı için ayrı ayrı Türk Eğitim Vakfı(TEV)’na bağışta bulunan BEST yönetimi, yine tüm kadın çalışanlarına çiçek, alışveriş çeki ve el yapımı tabaklar hediye etti. Bu tabakların BEST çalışanlarının Çinidem Sanat Atölyesi’nde çini çalışmalarına katılımı ve emekleri ile özel olarak hazırlandı.

Sabah kahvaltısı ile bir araya gelinen etkinlikte BEST A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü Zafer Mizan, özverili çalışmalarıyla şirkete güç veren emekçi kadınların ve tüm kadınların Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutladı.

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün “Kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.” sözlerini anımsatan Mizan, BEST A.Ş. Genel Müdürü Tunç Tezel’in mesajını kadın çalışanlarıyla paylaştı.

Çinidem Sanat Atölyesi işletmecisi Hacer Çağlayan ve Şahinde Kılınç da davetli olarak yer aldıkları etkinlikte konuşmalarını yaparak emeğiyle dünyayı güzelleştiren tüm kadınların Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutladı.

Etkinlik, günün anısına kesilen pasta ve çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.(balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP