DOLAR31,5266% 0.51
EURO34,2630% 0.64
STERLIN40,0412% 0.75
FRANG35,6405% 0.34
ALTIN2.128,73% 1,32
BITCOIN2.104.4437.178

DEMİRYOLCU KEMAL TEKİRDAĞ’I KAYBETTİK

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
DEMİRYOLCU KEMAL TEKİRDAĞ’I KAYBETTİK

Geniş ailemizin sevgili ve kıymetli ağabeyi,
DDY’nın  güleç yüzlü gar müdürlerinden, Aslan BEŞİKTAŞ’lı  Kemal TEKİRDAĞ’ı kaybettik.
Edremit CHP üyelerinden Nurhan Tekirdağ’ın , Ali İsmet Tekirdağ’ın, ve Handan Elmener’in sevgili babaları , merhum eşi Nezihe Tekirdağ ile buluştular.
Cihan, Barış, Hande ve  Kumsal’ın  dedeleri Kemal Tekirdağ, Beşiktaş aşığı idi. Vasiyetini yerine getiren oğlu Ali İsmet Tekirdağ , Beşiktaş Bayrağı ile babasını ebediyete uğurladı.

Kemal Tekirdağ ağabeyimizden kısa bir anıyı buraya not edeyim.
Türkiye ve Beşiktaş sevdalısı Kemal Tekirdağ, Akhisar Tren Garında Gar Müdürlüğü yapar.
Futbola olan düşkünlüğü ile orada bir takım kurarlar.
Beşiktaşlı Ali İhsan Karayiğit onu Beşiktaş takımına götürmek ister. 13 yaşında iken yitirdiği babasının emaneti olan annesi Saffet hanım , kız kardeşleri Nebahat ve Sebahat’ı buralarda bırakamam der ve bu cazip teklifi ailesine olan düşkünlüğü nedeniyle reddeder.
Ve demiryolcu olarak yaşamını sürdürür.

Kemal Tekirdağ ağabeyimizi Balıkesir Başçeşme’de  evlatları , torunları , yakınları ve sevenleri ile birlikte  aile mezarlığında toprağa verdik.
Geniş ailemiz adına, TEKİRDAĞ ailesinin başı sağolsun. Acı ve kederler sizlerden ırak olsun. Kemal Tekirdağ ağabeyimizin durağı uçmağ , ruhu şad olsun.
Evlatları  ,
Ali İsmet Tekirdağ , Handan Elmener, Nurhan Tekirdağ sizlerin acısını paylaşırken Kemal Tekirdağ abimizin ve gidenlerimizin anıları yaşasın.
Işıklarda uyusunlar.

YORUM YAP