Yayınlanma Tarihi :

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA 2. KEZ PRİM

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA  2. KEZ PRİM

Burhaniye Belediyesi,  korona virüsüyle mücadele kapsamında çalışan personeline ikinci kez moral ve motivasyon primi ödedi. 

Ülkeyi etkisi altına alan Corona virüsüyle mücadele kapsamında 3 aydır Burhaniye’de en ağır şartlarda çalışmalar yapan Burhaniye Belediyesi personeline 400 TL’lik ikinci prim ödemeleri yatırıldı. Personele daha önce de 500 liralık moralve motivasyon primi verilmişti.

CHP’li Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler,  personelin başta sağlık işleri ve dezenfekte ekipleri olmak üzere, Burhaniyelilerin sağlığını korumak , salgının yayılmasını önlemek için  gece gündüz demeden, kendi sağlıklarını hiçe sayarak canla başla çalışarak hizmetlerine devam ettiğini vurguladı. Başkan Deveciler, “Ülkemizin içinde bulunduğu hassas durumda hizmetlerin aksamaması ve hijyen koşullarının sürekli olabilmesi adına çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu süreçte Burhaniyelilerin sağlıklı yaşam sürmesi için mücadele ediyoruz.  Bu zor zamanları el birliği ile atlatacağız” diye  konuştu. (balikesir24saat.com)

 

 

 

 

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP