Yayınlanma Tarihi :

BAYRAMA ÖZEL TRAFİK DENETİMİ

BAYRAMA ÖZEL TRAFİK DENETİMİ

Kurban Bayramı öncesi ulaşımın kesintisiz ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi sürücü ve yolcularda Trafik Güvenliği konusunda farkındalık oluşturulması amacıyla ülke genelinde “Kurban Bayramı Özel Trafik Denetimi” yapıldı. Balıkesir İlinde İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri ve İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri eş zamanlı olarak denetimlerde buundu.
Susurluk ilçesinde yapılan ortak trafik uygulamasına Balıkesir İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ve Balıkesir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Murat Kınay da katıldı, Denetlenen sürücülerle sohbet eden Zeybek ve Kıray, onları dikkatli araç kullanmaları konusunda uyardı.

67 ARAÇ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

İl Emniyet Müdürlüğü’nden 31 ekip ve 60 personel ile yapılan uygulamada 1024 araç ve sürücüsü kontrol edildi, kusurlu görülen 124 sürücüye 39 bin 205 lira para cezası uygulandı, 27 araç trafikten men edilerek,1 adet sürücü belgesi 100 ceza puanı doldurduğundan geriye alındı.
Kurban Bayramı Özel Trafik Denetimine Balıkesir İl Jandarma Komutanlığından 18 trafik timi , 37 personel katıldı. Bin 373 araç kontrol edilerek 94 sürücüye 38 bin 502 lira trafik para cezası kesildi. 40 araç trafikten men edildi, bir çalıntı araç ele geçirildi.(balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP