BAŞKANLAR ZİRVESİ

Yayınlanma Tarihi :
BAŞKANLAR ZİRVESİ

CHP İl Başkanı Erden Köybaşı, önceki dönem il başkanları Orhan Sür, Dursun Erkoç, İrfan Barış, Ender Biçki ve Serkan Sarı ile bir araya geldi.

CHP İl Başkanı Erden Köybaşı,  yaklaşan seçimler için  önceki dönem il başkanları ile görüş alışverişinde bulundu.  İl Başkanlığında Orhan Sür, Dursun Erkoç, İrfan Barış, Ender Biçki ve Serkan Sarı ile bir araya gelen Köybaşı, “Çalışmaların değerlendirildiği, önümüzdeki dönemde yapacağımız çalışmalarımızın planlandığı güzel bir toplantı oldu. Adım adım iktidara yürüdüğümüz önemli günlerden geçiyoruz. Hep birlikte dayanışarak, çok çalışarak halkımızın ve kentimizin sorunlarına birlikte çözüm üreteceğiz.” mesajını paylaştı.

“İKTİDAR ÇOK YAKIN”

Önceki dönem il başkanı ve milletvekili aday adayı Serkan Sarı ise, ” Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde büyüyen, gelişen ve genişleyen etkin örgütlerimiz ile iktidar çok yakın. Partimizin iktidarı için karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğumuz bu verimli toplantı için İl Başkanımız Erden Köybaşı’na teşekkür ederim. Hep birlikte çok çalışacağız, birlikte başaracağız.” dedi.  Coşkun YAMAN (balikesir24saat.com)

 

YORUM YAP