Yayınlanma Tarihi :

BAŞKANLAR BANDIRMA’DA BULUŞTU

BAŞKANLAR BANDIRMA’DA BULUŞTU

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ile Bandırma’da bir araya geldi. İki başkan, belediyelerin koordinasyon ve iş birliğiyle Bandırma’da yapılması planlanan projeler hakkında görüş alıverişinde bulundu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ile Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Daire Başkanları ve Daire Müdürlerinin de yer aldığı  görüşmede kent genelinde incelemeler yapılarak planlanan projelerin durumları yerinde belirlendi. Başkanlar ve beraberindeki heyet Sahil Bandı, Eski Askeriye, Eski Çocuk Sarayı gibi alanlarda tespitlerde bulunarak bu alanlarda yapılacak çalışmaları yerinde inceledi.

Görüşmelerle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Tosun, her iki belediyenin koordinasyon ve işbirliği içinde olduğunu belirterek, bugünkü görüşmeyle Bandırma için yapılması planlanan hizmet ve projelerin yerinde incelenerek ele alındığını söyledi.

Başkan Tolga Tosun,  “Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ile bugün kentimizde bir araya gelerek her iki belediyenin koordinasyon ve işbirliğiyle kentimizde yapılacak olan hizmet ve projeleri sahada değerlendirme fırsatı bulduk. Yaklaşık iki aydır salgınla mücadele ile geçen sürenin ardından Belediyemizin diğer çalışmalarına da daha hız vererek yeni projelerin yeni hizmetlerin hayata geçirilmesi hususunda önemli bir görüşme gerçekleştirmiş olduk. Elbette diğer yandan salgınla olan mücadelemiz de hız kesmeden devam edecek. Tedbirlerimizi, kontrollerimizi, hijyen çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Bunun yanında kentimizin ihtiyaç duyduğu tüm çalışmalarımızı da yerine getirmeyi sürdüreceğiz” dedi.  (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP