Yayınlanma Tarihi :

BAŞKAN’IN BİR AYAĞI ANKARA’DA

BAŞKAN’IN BİR AYAĞI ANKARA’DA

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ankara’da Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit’i ziyaret etti.
31 Mart seçimleri öncesi henüz İstanbul’la ilgili karar verilmeden önce milletvekilleri ve ilçe belediye başkanları ile Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven’i ziyaret etmesi olay olan Başkan Yılmaz geçtiğimiz cuma günü Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu. Yılmaz Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit’i ziyaret etti. Ankara temaslarını sosyal medya hesabından duyuran Başkan Yılmaz, ” Adalet Bakanımız Abdulhamit Gül’ü makamında ziyaret ederek şehrimizle ilgili istişarelerde bulunduk.Samimi ve içten karşılamaları için Sayın Bakanımıza teşekkür ederim.Kendisi ile Balıkesirimiz ve belediyemiz hakkında görüştük” dedi.
Yılmaz, Burhaniyeli olan Yargıtay Başkanı Cirit’i ziyaretini ise, ” Ankara temaslarımız kapsamında Yargıtay Başkanı hemşehrimiz İsmail Rüştü Cirit’i makamında ziyaret ettik. Sayın Cirit’e nazik karşılamaları ve misafirperverliği için teşekkür ederim” diyerek duyurdu.

Yücel Yılmaz ve beraberindekiler Ankara’da ki temasları çerçevesinde İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriya Erdurmuş ve Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Suat Yılmaz ile de bir araya geldi.

Bu ziyaretlere Balıkesir milletvekilleri Adil Çelik, Yavuz Subaşı, Mutlu Aydemir, Mustafa Canbey, Büyükşehir Genel Sekreteri Mustafa Küçükkapdan, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Sagay, Dursunbey Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Meclisi Başkanvekili Ramazan Bahçavan ve Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy da katıldı. (balikesir24saat)


Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP