DOLAR 32,3221 % 0.03
EURO 35,2700 % 0.65
STERLIN 41,9165 % 0.59
FRANG 36,1167 % -0.08
ALTIN 2.402,70 % -0,52
BITCOIN 67.956,64 1.013
Yayınlanma Tarihi :

BAŞKAN YILMAZ PERSONELLE BAYRAMLAŞTI

BAŞKAN YILMAZ PERSONELLE BAYRAMLAŞTI

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, belediye personelinin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Büyükşehir çalışanlarıyla tedbirlere uyarak bayramlaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, çalışanların mutlu ve huzurlu olması için ellerinden geleni yaptıklarını belirtirken,  “Biliyoruz ki; siz huzurlu ve mutlu olursanız Balıkesir’e katacağınız değer daha fazla olur.” dedi.

Büyükşehir olarak önemli bir ivme yakaladıklarını, yapılan güzel işlerin sahaya yansıdığını söyleyen  Başkan Yılmaz, birlikte Balıkesir’e hizmet ediyor olmanın gururunu yaşadıklarını  vurguladı ve  emeklerinden dolayı personele teşekkür etti.  Vatandaşların rahat bir bayram geçirmeleri için Büyükşehir olarak gereken tüm tedbirleri aldıklarını belirten Başkan Yılmaz, “Eşinizle, çocuğunuzla tüm sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum.” dedi.

YILMAZ’DAN BAYRAM MESAJI

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz vatandaşların bayramını da kutladı. Yılmaz’ın mesajı şöyle:

“Kıymetli Hemşehrilerim,

Barış ve kardeşliğin sembolü olan bir bayrama daha ulaşmanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. İnancımız ve kültürümüzün en önemli yansımalarından sevgi, kardeşlik ve yardımlaşma ikliminin en derin duygularla yaşandığı Kurban Bayramı Hz. İbrahim’in Allah’a olan sadakatini ortaya koyduğu ve inananların Yaratan’a bağlılıklarını gösterdiği ulvi günlerdendir.

Milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma duygularının yeniden canlandığı Kurban Bayramının İslam coğrafyasında yeniden umutların yeşermesine vesile olmasını diliyorum. Dua ve yakarış, arınma ve eşitlenme, kendini bilme, sabır ve hassasiyet duygularını en üst düzeyde yaşayacağımız bu mübarek günlerde aile büyüklerimizin hayır dualarını alıp çocuklarımızı sevindirirken; bizlere emanet olan öksüzleri, yetimleri ve garipleri unutmayalım.

Ayrıca sizlerden koronavirüs salgınına karşı dikkatli olmanızı; sağlınız için temizlik, maske, mesafe kuralına uymanızı rica ediyorum.

Kestiğimiz kurbanların kabul olması duası ve bayramın bizleri Allah’a ve birbirimize yakınlaştırması dileğiyle Kurban Bayramımız mübarek olsun.” (balikesir24saat.com)

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP