DOLAR27,5707% 0.47
EURO29,0040% 0.76
STERLIN33,4701% 0.72
FRANG30,0498% 0.83
ALTIN1.616,53% 0,28
BITCOIN762.6630.143

BAŞKAN ORKAN VE MİLLETVEKİLİ CANBEY MUHTARLARLA BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi :
BAŞKAN ORKAN VE MİLLETVEKİLİ CANBEY MUHTARLARLA BULUŞTU

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey’in de katılımıyla mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Yerel ve ulusal konuların görüşüldüğü toplantıda çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunuldu.

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan toplumun çeşitli kesimleriyle buluşmalarını sürdürüyor. Başkan Orkan, AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey ve Karesi Muhtarlar Derneği Başkanı Metin Durmaz’ın da katılımıyla mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Karesi Muhtarlar Derneği’yle işbirliği ile Otel Basri’de düzenlenen toplantıda Karesi Belediye Başkan Yardımcıları M. Baki Yarımdağ, Uğur Türkmen, Gökhan Tığ ve belediye meclis üyeleri de hazır bulundu.

Toplantıda muhtarların istek ve önerilerini dinleyen Başkan Orkan, fikir alışverişinde bulundu. Yerel ve ulusal konuların da görüşüldüğü toplantıda Orkan, belediye çalışmaları hakkında da muhtarlara bilgiler verdi. Muhtarların belediye ve mahalle sakinleri arasında köprü görevi gördüğünüvurgulayan Orkan, davete katılan muhtarlara teşekkür etti. Milletvekili Canbey ise meclis çalışmaları ve Balıkesir’e yapılan ve yapılacak yatırımlar hakkında muhtarlara bilgiler sundu. (balikesir24saat)

YORUM YAP