BAŞKAN MUHTARLARLA BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi :

Toplumun çeşitli kesimleriyle buluşmalarını sürdüren Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan bu kez Karesi ilçesine bağlı mahallelerin muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıda mahallelerin ihtiyaç ve talepleri konuşuldu. 

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Karesi Millet Bahçesi’ndeki Logo Kafe’de düzenlenen toplantıda mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Toplantıya Karesi Kaymakamı Metin Arslanbaş, belediye başkan yardımcıları ve belediyede görevli müdürler de katıldı. Yerel ve ulusal konuların da görüşüldüğü toplantıda muhtarların istek ve önerilerini dinleyen Orkan, belediye çalışmaları hakkında da bilgiler verdi.

“VERİMLİ BİR TOPLANTI OLDU”

Muhtarların belediye ve mahalle sakinleri arasında köprü görevi gördüğünü vurgulayan Orkan, “Kaymakamımız Metin Arslanbaş ile birlikte kırsal mahallelerimizin kıymetli muhtarlarıyla bir araya geldik. Mahallelerimizin ihtiyaçlarını konuştuğumuz, ihtiyaçları ve talepleri dinlediğimiz verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Bugüne kadar birlikte oldukça faydalı çalışmalara imza attığımız muhtarlarımıza bu güzel toplantı için teşekkür ediyorum” dedi.

Basın No:ILN01872518