Yayınlanma Tarihi :

BAŞKAN AVCI’DAN ÜÇÜNCÜ HAVUZ MÜJDESİ

BAŞKAN AVCI’DAN ÜÇÜNCÜ HAVUZ MÜJDESİ

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi ve Gaziosmanpaşa Mahallesi’nden sonra  Trenlik Bağları’na da kapalı yüzme havuzu yapacaklarını açıkladı. 

Gençlik ve Spor Bakanı  Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Altıeylül’e söz verdiği 3 yüzme havuzu ile ilgili önemli bir aşama daha kaydedildi.

Altıeylül TV’de yayınlanan “Altıeylül Özel” programına konuk olan, vatandaşlardan gelen soruları ve merak edilenleri  yanıtlayan Başkan Avcı, üçüncü havuz müjdesini verdi.

Avcı, “Biz 3. havuzumuzun yerini Trenlik Bağları’nda belirledik.  İnşallah Gaziosmanpaşa’daki yüzme havuzunun ihalesini yaptıktan sonra Trenlik Bağları’na da 2022 yılında kazmayı vuracağız. Burada hem kapalı yüzme havuzu hem de   kütüphane olacak” dedi.

Başkan Avcı’nın verdiği bilgiye göre, yapımı süren  Gazi Mustafa Kemal Atatürk  Yaşam Kompleksi’nde ki kapalı yüzme havuzu ilk havuz olacak. Bu tesiste aynı zamanda kafeterya, restoran, bürolar, etkinlik alanları, koşu ve yürüme parkurları, toplantı salonları, fitness salonu ve açık spor alanları da bulunacak.

Gaziosmanpaşa Mahallesi içerisindeki Fahri Kiraz Kız Meslek Lisesi yanında bulunan alana planlanan ve başta yüzme havuzu olmak üzere kütüphane ve kreş hizmeti de verecek sosyal tesisin de yakında temeli atılacak. (balikesir24saat.com)

* ÖNEMLİ UYARI 

Gazetemizde yayımlanan haberlerin izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Haberlerimizi izinsiz ve kaynak göstermeden kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. 

 

 

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP