DOLAR31,1235% 0.27
EURO33,8187% 0.55
STERLIN39,5127% 0.35
FRANG35,4068% 0.48
ALTIN2.033,06% 0,02
BITCOIN1.609.108-1.181

BAŞKAN AVCI’DAN TİYATRO OYUNUNDA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Yayınlanma Tarihi :
BAŞKAN AVCI’DAN TİYATRO OYUNUNDA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncularından Emrah Aşkın’a oyun esnasında sürpriz yaparak doğum gününü kutladı.

SAHNEDE DOĞAÇLAMA PERFORMANS GÖSTERDİ

Altıeylül Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Altıeylül Tülütabak Tiyatro Festivali, ülke içinden ve ülke dışından gelen sanatçıların yer aldığı birbirinden güzel oyunlarla devam ediyor.

Festivali kapsamında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun Hasan Can Kültür Merkezi’nde sahnelediği “9 Canlı” isimli oyun neşeli anlara sahne olurken, Başkan Avcı’dan da oyun esnasında bir sürpriz geldi. Oyunculardan Emrah Aşkın’ın oyunun sahneleneceği gün doğum günü olduğunu öğrenen Başkan Avcı, sanatçıya doğum günü sürprizi yapmaya karar verdi. Emrah Aşkın, oyundaki bir kafeterya sahnesi esnasında sahneye çıkarak oyuna doğaçlama dahil olan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’yı karşısında görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Kısa bir süre doğaçlama devam eden sahnenin ardından gelen doğum günü pastasını üfleyen Emrah Aşkın, Başkan Avcı’ya jesti için teşekkür etti.

Tiyatro sahnesine çıkarak doğaçlama bir performans sergileyen Başkan Avcı “Devam eden Uluslararası Altıeylül Tülütabak Tiyatro Festivali’miz dolu dolu geçerken, geride böyle güzel anılar bırakarak festivalimizi daha da anlamlı kıldığımıza inanıyorum. Bu akşam da misafirimiz olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun değerli oyuncularından Emrah Aşkın’ın doğum gününü sahnede kutlayarak gönüllerde hoş bir anı bıraktık. Kendisine ve ekip arkadaşlarına bu akşam göstermiş oldukları sahne performanslarından dolayı da ayrıca tebriklerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.(balikesir24saat.com)

YORUM YAP

HATİCE EROL14 Mart 2022 / 15:26Yanıtla

tebrikler, herkesin doğum günü kutlanmalı hem de uçan balonlarla , KöklüSüs ve Balon