DOLAR 32,2776 % -0.11
EURO 35,1154 % 0.46
STERLIN 41,7534 % 0.46
FRANG 36,0724 % -0.18
ALTIN 2.402,74 % -0,51
BITCOIN 67.592,00 0.219
Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :

BAŞKAN AVCI’DAN GÖNÜL KÖPRÜSÜ

BAŞKAN AVCI’DAN GÖNÜL KÖPRÜSÜ

Altıeylül Belediyesi evde iftar hizmeti ile vatandaşların yanında olmaya devam ederken, Başkan Hasan Avcı da vatandaşların evine iftara misafir oluyor, camilerde Altıeylül sakinleriyle buluşuyor.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı başta yaşlı, öksüz-yetim ve şehit yakınları olmak üzere ilçede  yaşayan  vatandaşların evlerine iftarda misafir oluyor. Avcı katıldığı iftarlardan sonra da her akşam farklı bir mahallede ve farklı bir camide Teravih Namazı’nda yine vatandaşlar ile bir araya gelerek Ramazan Ayı’nın güzelliğini onlarla birlikte yaşıyor.

Bu Ramazan Ayı’nın geçtiğimiz son iki  yıldan bu yana dolu dolu yaşadıkları ilk Ramazan Ayı olduğunu dile getiren Başkan Avcı “Pandemi dolayısıyla gelen kısıtlamalar neticesinde hepimiz evlerimize kapanmak zorunda kaldık. Ne Ramazanlar Ramazan gibi geçti ne de bayramlar bayram gibi geçti. Çok şükür ki Allah’ın izniyle duyarlı bir şekilde tedbirlere uyarak ve aşılarımızı olarak bu süreci de yavaş yavaş atlatıyoruz. Aldığımız tedbirler neticesinde düşen vaka sayıları ve kaldırılan kısıtlamalardan sonra nihayet bu Ramazan’nı Ramazan gibi eda edebiliyoruz. ” dedi.

Başkan Avcı, “Özlediğimiz iftar sohbetlerini aynı masalarda bir araya gelerek gerçekleştirmenin mutluluğu ve sevinci içerisinde olduğumuzu da söylemeden geçemeyeceğim. Bizler de Altıeylül Belediyesi ve AK Parti Teşkilatımız olarak iftarlarda vatandaşlarımız ile bir araya gelerek o manevi havayı birlikte solumaya çalışıyoruz. Bununla birlikte her akşam başka bir mahallemizdeki camimizde vatandaşlarımızla birlikte Teravih Namazı’nı eda ettikten sonra bir araya gelerek hep birlikte hasbihal ediyoruz. Özlediğimiz eski Ramazanlara bizleri kavuşturan Mevla’mıza binlerce kez şükrederken aynı şekilde Ramazan Bayramı’na da bizleri kavuşturmasını gönülden niyaz ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP