DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.625.9111.037

BAŞKAN AVCI GÖNÜL SOFRASINDA

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
BAŞKAN AVCI GÖNÜL SOFRASINDA

11 ayın sultanı Ramazan ayını yaşadığımız şu günlerde Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı iftarını Altıeylül ilçesinde yaşayan  vatandaşlarla birlikte açmanın mutluluğunu yaşıyor.

“RAMAZAN BEREKETTİR, PAYLAŞMAKTIR”

Ramazan ayının başladığı günden buyana Altıeylül ilçesinde iftar programlarına konuk olan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Ramazan berekettir, paylaşmaktır. Bizlerde vatandaşlarımızla iftarda evlerine konuk olarak Ramazan ayının bereketini hep birlikte yaşamanın mutluğu içerisindeyiz.” dedi.

Ramazanın ilk günü Ali Çetinkaya Camii’nde vatandaşlarla birlikte ramazan bereketini yaşayan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Ramazan berekettir, paylaşmaktır, gönülleri bir tutmaktır. Ramazan’ın bereketini, huzur iklimini hemşehrilerimizle birlikte yaşıyoruz. Bir olmakta, birlik olmakta rahmet var.” diye konuştu.

“11 AYIN SULTANI OLAN RAMAZAN COŞKUSUNU VATANDAŞLARLA BİRLİKTE YAŞIYORUZ”

Başkan Avcı, Ramazan bereketini Altıeylül’de vatandaşlarla birlikte yaşamaya devam ediyor. Taşpınar-Nergiz-Köylüköy-Büyükbostancı’da, deprem bölgesi olan Hatay’dan şehrimize gelen Yıldız ailesinin iftar sofrasına misafir olan Başkan Avcı, Hacı Hüseyin Camisinde Ramazan ayının manevi iklimini, coşkusunu, çocuklarla ve esnafla birlikte, Dişbudak-Dereçiftlik-Macarlar’da,  Köseler Mahallesinde ikamet eden Emine teyzenin sofrasında iftarını açarak Ramazan heyecanını vatandaşlarla yaşadı.

“DEPREMZEDE KARDEŞLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK”

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı,  başka bir iftar programında ise Sabri Uğur Parkı ve Millet Kıraathanesi’nde depremzedelerle bir araya geldi. Başkan Avcı, “Bugün iftarda afet bölgesinden gelen ve Altıeylülümüzde misafir ettiğimiz depremzede kardeşlerimizle bir araya geldik. Kardeşlerimize kucak açmaya, onların yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

“KOÇ AİLESİNİ ALTIEYLÜL’DE AĞIRLAMANIN MUTLULUĞUN UYAŞIYORUZ”

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile birlikte depremzede ailenin iftar sofrasına misafir oldu. Başkan Avcı, “Ramazan ayı berekettir, Ramazan ayı bolluktur. Depremde zarar görmüş Koç ailesi Altıeylül’de ağırlamanın mutluğunu yaşıyoruz. Tüm kardeşlerimizin yanında olacak, onların iftar sofrasını bizimle paylaştıkları gibi, biz de tüm imkânlarımızı onlara ve nice ailelerle paylaşmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“BU HEYECANI HEP BİRLİKTE YAŞIYORUZ”

Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Mübarek Ramazan ayı içerisinde Altıeylülümüzün kıymetli sakinleriyle bir araya geliyoruz.  Atköy’de, Paşaköy, Orhanlı’da, Bağalan, Közören, Kabaklı’da, 1. Gündoğan Mahallesi’nde Ramazan heyecanını hep birlikte yaşamanın mutluğu içerisindeyiz.” dedi.

Ramazan ayı içerisinde her akşam farklı camide Altıeylül Belediyesi şerbet ikramı yapıyor.

YORUM YAP