DOLAR 32,2448 % 0.11
EURO 35,0074 % -0.01
STERLIN 41,3701 % 0.01
FRANG 35,7046 % 0.11
ALTIN 2.427,65 % 0,11
BITCOIN 68.507,25 1.387
Yayınlanma Tarihi :

“VATANDAŞLARIMIZLA KOL KOLA YÜRÜYECEĞİZ”

“VATANDAŞLARIMIZLA KOL KOLA YÜRÜYECEĞİZ”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, haftasonu Karesi, İvrindi ve Gönen’de kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlarla bir araya gelirken,  “Her zaman vatandaşlarımızla iç içe olacak ve kol kola yürüyeceğiz” dedi.

BAŞKAN AKIN, SORUNLARI VATANDAŞIN KENDİSİNDEN DİNLİYOR

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, geride bıraktığımız hafta sonunda Karesi, İvrindi ve Gönen’de kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi, gittiği bölgelerde incelemelerde bulundu.

Kırsal mahallelerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak adına, vatandaşların bizzat kendisinden görüş alan ve projeleri sahada anlatmayı sürdüren Başkan Akın “Halkımız için çalışırken halkımızla birlikte yürüyerek, vatandaşımızın sorunlarını kendisinden dinleyerek çözmeye söz verdik. Her zaman vatandaşlarımızla iç içe olacak ve kol kola yürüyeceğiz. Hep söyledim, yine söylüyorum. Önceliğim kırsal mahallerimizi kalkındırmak ve yaşam standartlarını yükseltmek. Sulama sezonu hazırlıklarımız tamamlanmak üzere. Tarla yollarını genişletiyoruz. 4 milyon dekarlık alanın, yaklaşık 1 milyon dekarlık alanını tamamladık. Mezarlık temizliği ve bakım onarımlarını yapıyoruz. Kırsal mahallelerimizde daha hayata geçireceğimiz birçok projemiz var. Bunların her birini sizlere danışarak uygulamaya alacağız” diye konuştu.

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP