BANDIRMASPOR’DA BATUHAN KRİZİ

Yayınlanma Tarihi :
BANDIRMASPOR’DA BATUHAN KRİZİ

Bandırmaspor’da Etimesgut maçının ilk 11’ine alınmayan yıldız futbolcu Batuhan Karadeniz krizi derinleşti. Karadeniz’in Çaykur Rizespor ile anlaştığı iddiaları ortaya atılırken Bandırmaspor yönetimi konuyla ilgili açıklama yaptı.

Ortak açıklamayı Etimesgut Belediyespor maçının arından okuyan Basın Sözcüsü Namık Havutça şunları aktardı: “Önemli Etimesgut maçımız öncesinde, ilk 11’de ismini görmeyen profesyonel futbolcumuz Batuhan Karadeniz, 18 kişilik maç kadrosunda olmak istemediğini belirterek; 14.12.2019 tarihinde kamptan ayrılmıştır. Ayrıca aynı gece de kulüp başkanımızı arayarak, kendi isteği ile Bandırmaspordan ayrılmak istediğini de belirtmiştir. Olay bundan ibaret olup, yönetim kurulunun veya hocamızın kadro dışı bırakma durumu vb. yaşanmamıştır. Bu ve buna benzer haberler tamamen asılsız olup, şer odaklarının Bandırmaspor’un başarısızlığından nemalananların tekrar geri döndüğünün sinyalidir”

Havutça şöyle devam etti:

“15.12.2019 tarihinde Yönetim Kurulu olarak aldığımız karar gereği Batuhan Karadeniz’in kulübümüzden ayrılma isteğine profesyonel ve kurumsal bir çizgi çerçevesinde bakılarak, “Belirleyeceğimiz koşulların oluşması.” şartı ile olumlu cevap verilmiş ve kendisine bu şartları sağlayacak kulüp bulması için de ikinci yarı kamp başlangıcına kadar izin verilmiştir. Profesyonel ve kurumsal bir kulüp olarak; Bandırmaspor menfaatlerine uygun her teklife açık olduğumuzu ve değerlendireceğimizi belirtmek isteriz.” (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP