DOLAR 32,2448 % 0.11
EURO 35,0074 % -0.01
STERLIN 41,3701 % 0.01
FRANG 35,7046 % 0.11
ALTIN 2.427,65 % 0,11
BITCOIN 68.507,25 1.387
Yayınlanma Tarihi :

BANDIRMA’NIN GURUR TABLOSU

BANDIRMA’NIN GURUR TABLOSU

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 31 Mart’taki yerel seçimler sonrasında ilk meclis toplantısını yaparken, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza yol arkadaşları ile birlikte çok önemli görevler üstlendi. 

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 1.Başkan Vekili seçildi. Başkan Mirza başkanvekilliginin yanı sıra Tarihi Kentler Birliği Komisyonu Üyesi olarak görev aldı.

Bandırmalı meclis üyelerinden Murat Karakoyun Encümen Üyesi ve Belediye Varlıklarını Değerlendirme Komisyonu Üyesi, Canset Sevim Meclis Divan Katibi, Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi, Aile, Kadın ve Çocuk Komisyonu Üyesi,Marmara Yüksek Teknoloji ve Makina İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi, Şerafettin Engüdar İmar Komisyonu ve Kentsel Dönüşüm Komisyonu Üyesi, Ozan İbrahim Tüm Belediye Varlıkları Değerlendirme Komisyonu, Sosyal Hizmetler, Engelliler, Halkla İlişkiler Komisyonu ve Marmara Belediyeler Birliği üyesi oldu. Ayrıca; Dursun Mirza, Canset Sevim, Murat Karakoyun Marmara OSB Mütevelli Heyetinde yer aldı.

“TEŞEKKÜRLER BANDIRMA’M”

Meclis toplantısının ardından konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza “Büyükşehir Belediye Meclisinde ilk görevimi gerçekleştirmenin gururunu yaşıyorum. Alınan kararlar, şehrimizin geleceği için önemli adımları temsil ediyor, alınan kararların kentimiz ve vatandaşlarımız için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Mirza açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
“Beni Bandırma Belediye Başkanı olarak seçen ve bu süreçte her zaman yanımda olan Bandırma’nın güzel insanlarına çok teşekkür ediyorum. Meclis üyesi olan yol arkadaşlarımla birlikte Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde çok önemli görevlerde yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bizim her zaman yanımızda olan siz değerli Bandırma halkına çok teşekkür ederim. Bu başarı Bandırma’nın, bu gurur hepimizin. Teşekkürler Bandırma’m. Sorumluluğumuz büyük biliyorum. Birlikte daha güçlü ve daha aydınlık yarınlar için çalışmaya devam edeceğiz”  (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP