DOLAR27,5707% 0.47
EURO29,0040% 0.76
STERLIN33,4701% 0.72
FRANG30,0498% 0.83
ALTIN1.616,53% 0,28
BITCOIN762.6630.143

BANDIRMA’DAN MARDİN’E SEVGİLERLE

Yayınlanma Tarihi :
BANDIRMA’DAN MARDİN’E SEVGİLERLE

Bandırma Belediyesi Mardin’in Artuklu İlçesi Kabala Atatürk Ortaokulu’na kitap  desteğinde bulundu, sağlık ekipmanlarından oluşan hediyeler gönderdi. 

Kabala Atatürk Ortaokulu öğretmenleri Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a mektup yazıp, okulda oluşturdukları kütüphane için kitap istedi. Bu isteği karşılıksız bırakmayan Başkan Tosun da okula kitapla birlikte çeşitli sağlık ekipmanlarından oluşan hediyeler gönderdi. Belediye Tarafından salgın döneminde gerçekleştirilen bu dayanışmanın ardından gönderilen kitap ve hediyeler Artuklu’ya ulaştı.

Ulaştırılan hediyelerle birlikte Başkan Tolga Tosun’un şu mesajı yer aldı:
“Değerli Mardin Kabala Atatürk Ortaokulu Ailesi,
Kıymetli öğretmenlerimiz çok kutsal bir görevi ifa ettiğinizi hepimiz biliyoruz. Bu ülke için çalışkan, azimli, idealist, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı gençler yetiştirdiğiniz için hem şahsım hem de Bandırma Belediyesi ailesi olarak sizlere teşekkür ederim.
Büyük bir özveri ile hazırlamış olduğunuz kütüphanenize bizlerde elimizde bulunan kaynaklarla ve ilave hediyelerle katkı sağlamak istedik. Gönderdiğimiz kitapların çocuklarımızın dünya görüşüne, ufkuna katkı sağlaması dileğiyle…
Çocuklarımızın gözlerinden öper, siz değerli öğretmenlerimize bu kutsal görevde başarılar dilerim.” (balikesir24saat.com)

YORUM YAP