BANDIRMA’DA SİLAHLI ÇATIŞMA: BİRİ AĞIR 7 YARALI, 6 GÖZALTI

Yayınlanma Tarihi :
BANDIRMA’DA SİLAHLI ÇATIŞMA: BİRİ AĞIR 7 YARALI, 6 GÖZALTI

Balıkesir’den Bandırma’ya giden  aynı aileden 6 kişi dehşet saçtı. Silahlı çatışmada 1’i ağır 7 kişi yaralandı. Bandırma İhsaniye Mahallesi’nde aralarında alacak verecek meselesinden dolayı husumet olduğu öğrenilen iki grup arasında çıkan tartışmanın silahlı çatışmaya dönüşmesinin ardından 7 kişi yaralandı. Olaya karıştıkları tespit edilen 6 kişi ise yakalanarak gözaltına alındı.

Velhasıl gazetesinin https://velhasilgazetesi.com/haberine göre,  Bandırma’da uzun namlulu silahlar ile ateş edilmesi sonucunda Ozan A. (26) sırtından, Ahmet D. (36) sol bacağından, Ali V. (41) sağ gözünden, Necati V. (38) başından ve karın bölgesinden, Kerem Mert Ö. (31) ve Sezer A. (27) bacağından vuruldu.

Olay yerine çok sayıda ambulans ve sağlık ekibi sevk edilirken, yaralılar Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Olay yerinden araçlarıyla kaçan zanlılardan Ali V. yaralı olduğundan dolayı hastaneye getirildi, Tufan V. (43) ve Uğur V. (35) polis ekipleri tarafından hastane yakınında park halinde olan 16 ACY 947 plakalı aracın içinde yakalanarak gözaltına alındı.

Olaya karıştığı belirlenen 17 YC 922 plakalı araç ile kaçmaya çalışan Celal V., Necati V, ve Kamil V. polis ekipleri tarafından 17 Eylül Mahallesi’nde yakalanarak gözaltına alındı.

YORUM YAP