DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.609.7810.193

BANDIRMA’DA SELİM PANÇ DA ADAY

Yayınlanma Tarihi :
BANDIRMA’DA SELİM PANÇ DA ADAY

Bandırma’da eski Belediye Başkanı Dursun Mirza’dan sonra Dr. Selim Panç da CHP’den belediye başkan aday adayı oldu.

CHP İlçe Başkanlığına adaylık başvurusunu yapan ve evraklarını Başkan Mehmet Atak’a teslim eden Panç, “Doğduğum, büyüdüğüm ve kalp hastalıkları uzmanı olarak hiç kimseyi ayrıştırmadan, gece ve gündüz demeden onurla görev yaptığım Bandırma’mıza kalıcı eserler bırakmak, hemşehrilerime her alan da daha fazla hizmet etmek için Bandırma Belediye Başkanlığına adayım. Bandırma’mızda bugüne kadar hizmet etmiş bütün belediye başkanlarımıza teşekkür ederek yepyeni beyaz bir sayfa açacağız. Bu şehri ortak akılla yöneterek, açacağımız bu beyaz sayfaya kalıcı eserler bırakacağız. Hemşehrilerimin bütün sorunlarına samimiyetle çözümler üreteceğiz.” dedi.

Bandırma’nın ekonomik ve sosyal enerjisini, potansiyelini , bulunduğu coğrafi konumunu , tarihini, sorunlarını hemşehrilerinin talep ve isteklerini çok iyi bildiğini vurgulayan Panç, “Bu talep isteklere her an her yerde ulaşılabilir ve halkın içinden gelmiş bir belediye başkanı olarak kalıcı çözümler üreteceğim. Bandırmamızı hakettiği vizyonda yöneterek marka şehir olmasını sağlayacağız. Çıktığım bu yolda halkımızın da desteği ile başarılı olacağımıza olan inancım tamdır.” diye konuştu.

Daha önce CHP Bandırma İlçe Başkanlığı da yapan Dr. Selim Panç son seçimlerde ise 5. sıra Balıkesir milletvekili adayıydı. Coşkun YAMAN (balikesir24saat.com)

YORUM YAP