DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.621.777-0.325

BANDIRMA ROTARY’DEN CUMHURİYET GECESİ

Yayınlanma Tarihi :
BANDIRMA ROTARY’DEN CUMHURİYET GECESİ

Bandırma Rotary Kulübü tarafından düzenlenen Cumhuriyet Balosu  Grand Asya Otel’de gerçekleştirildi. Gecenin onur konuğu Nebil Özgentürk’ün “Cumhuriyet” belgeselinin de izlendiği etkinlik vals ve zeybekle renklendi. Gece bir çok tanınmış ismi de bir araya getirdi. 

Cumhuriyetin 99. Yılında Bandırma Rotary Kulübü tarafından Cumhuriyet Balosu düzenlendi.Bandırma Grand Asya Otel’de düzenlenen geceye Bandırma’nın önemli iş insanları, kurum yöneticileri ve siyasiler katılım gösterdiler.

Bandırma Rotary Kulübü Başkanı Burak Uğur’un açılış konuşması ile başlayan gecede, Bandırma Belediye Başkan Vekili Fatma Sibel Karabacakoğlu ve Rotary 2440. Bölge Guvernörü Serdar Durusüt Cumhuriyetin kazanımlarını anlattı.

Geceye onur konuğu olarak katılan ünlü yazar, gazeteci, yönetmen Nebil Özgentürk, hem “Cumhuriyet” isimli belgeseli hem de Cumhuriyet Söyleşisi ile alkışlandı.Vals ve zeybek gösterilerinin ardından, marşlarla devam eden gece, katılımcılara unutulmaz bir anı yaşattı.

Başkan Uğur gece ile ilgili şu değerlendirmeyi yaptı:
“Bandırma Rotary Kulübü olarak bu akşam unutulmayacak bir geceye imza attık. Kulubümüzün üyelerinin yanı sıra, Bursa’dan gelen misafir rotaryenlerimiz ve Bandırma’nın önemli isimleri ve iş insanları ile harika bir Cumhuriyet Gecesi yaşadık. Bizler, Mustafa Kemal Atatürk’ün bize miras bıraktığı, özgürlük ve bağımsızlığın adı olan Cumhuriyetin ne denli kıymetli olduğunu biliyoruz.”

“İşte bu bilinç ile Cumhuriyetin 99. Yılını kutlamak amacı ile böylesine güzel bir geceyi tertip ettik. Her detayını uzun uzun düşündüğümüz gecemizde, Rotary 2440. Bölge Federasyon Başkanımız Sayın Serdar Durusüt bizlerle beraberdi. Ayrıca ülkemizin yetiştirdiği önemli isimlerden büyük yazar, gazeteci, yönetmen Nebil Özgentürk ile söyleşi gerçekleştirmek, kendisini onur konuğu olarak ağırlamak büyük bir gururdu. Biz katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, geceye emek sunan tüm dostlarımıza şükranlarımızı iletiyoruz. Son olarak ‘Yaşasın Cumhuriyet’ diyoruz.” (balikesir24saat.com)

 

YORUM YAP