Yayınlanma Tarihi :

BALYA’DA TOPLU SÖZLEŞME

BALYA’DA TOPLU SÖZLEŞME

Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (TÜMBEL-SEN) Balıkesir Şubesi ile ile Balya Belediyesi arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Balya Belediyesi’nde çalışan 14 memur personeli kapsayan bir yıllık toplu iş sözleşmesi TÜMBEL-SEN Genel Başkanı Erdal Bozkurt ile Balya’nın CHP’li Belediye Başkanı Orhan Gaga tarafından imzalandı. İmza törenine TÜMBEL-SEN Balıkesir Şube Başkanı İlker Omar Demiray ile yönetim kurulu üyeleri ile personel de katıldı. En yüksek tavan ücretten sözleşme imzalamaya çalıştıklarını belirten iki başkan da “hayırlı olsun” dileğinde bulundu. Çalışanların çalışma koşullarında önümüzdeki günlerde iyileştirmeler de yapılacağı öğrenildi.

TÜMBEL-SEN Balıkesir Şube Başkanı İlker Omar Demiray , “Tüm belediyeleri kapsayacak şekilde çalışmalarımız sürüyor. Edremit ve Burhaniye belediyelerinde çok sayıda arkadaşımızı sendikamıza üye yaptık. Örgütlenme çalışmalarımız hız kesmeden tüm il genelinde ve büyükşehir belediyesinde devam edecek” dedi. Coşkun YAMAN (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP