DOLAR 32,3298 % -0.02
EURO 35,1810 % 0.6
STERLIN 41,7506 % 0.46
FRANG 36,1308 % -0.09
ALTIN 2.401,58 % -0,56
BITCOIN 67.721,51 0.413
Yayınlanma Tarihi :

“BALIKESİR’E ANLAM KATACAK HER PROJEYE DESTEĞE HAZIRIZ”

“BALIKESİR’E ANLAM KATACAK HER PROJEYE DESTEĞE HAZIRIZ”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, bu hafta sonu kurmaylarıyla  6 ilcede  yapımı devam eden projeleri incelerken, şehre anlam katacak her projeye destek olacaklarını söyledi.

Başkan Yücel Yılmaz’ın ilk durağı Edremit oldu. Edremit halkının Büyükşehir’in hizmetlerine ulaşım ve erişimini kolaylaştırmak amacıyla Körfez Koordinasyon Dairesi Başkanlığı ile BASKİ başta olmak üzere tüm birimleri tek çatı altında toplayacaklarını belirten Başkan Yılmaz, gereken çalışmaları başlattıklarını söyledi.

Sonrasında; Balya, Manyas, Gönen ilçelerini ziyaret eden Başkan Yılmaz’a, ilçe belediye başkanları da eşlik ederek yapımı devam eden projeler hakkında bilgilendirmede bulundular. İlçelerde yapılması planlanan projeleri de değerlendiren Başkan Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi olarak; Balıkesir’e fayda sağlayacak ve anlam katacak her projeye destek olacaklarını belirtti.

BAŞKANLARLA BİRLİKTE SAHADA
Başkan Yücel Yılmaz’ın Pazar günkü durağı ise Karesi ve Altıeylül ilçeleri oldu. MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ile birlikte yapımı devam eden ve planlanan projeleri yerinde gördü.

ŞEHRİN TARİHİ KİMLİĞİ ORTAYA ÇIKACAK
Balıkesir’in tarihini ve kültürünü öne çıkaracak Zağnos Paşa Cami Meydan Düzenlemesi ve sokak sağlıklaştırma projeleri kapsamında gerçekleştirilen yıkım çalışmalarının ardından alanda incelemelerde bulundu.

UYUM VE İŞBİRLİĞİ VURGUSU
Uyum içerisinde gerçekleştirilen çalışmalarda bereket olduğunu vurgulayan Başkan Yücel Yılmaz “Balıkesir’imizi en iyi şekilde yönetmeye, hak ettiği yere getirmeye çalışıyoruz. Ben bütün belediye başkanlarına teşekkür ediyorum. Uyum içerisinde çarklar dönmeye başladı. Hizmetler yerine ulaşıyor. Bu uyum ve birliktelik sayesinde Balıkesir’imizde çok güzel ve başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum.” diye konuştu. (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP