BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNE YENİ BAŞHEKİM

Yayınlanma Tarihi :
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNE YENİ BAŞHEKİM

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Başhekimliğine atanan Doç. Dr. Bahadır Çağlar, görevi Doç. Dr. Ahmet Dolapoğlu’ndan devraldı.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, devir teslim töreninde Doç. Dr. Ahmet Dolapoğlu’na gerçekleştirdiği çalışmalar için teşekkür etti, Doç. Dr. Bahadır Çağlar’a da yeni görevinde başarılar diledi.

Dolapoğlu’nun geçen görev süresince başarılı çalışmalara imza attığını vurgulayan Rektör Oğurlu, yeni Başhekim Çağlar’ın da hastanenin gelişim ve büyüme sürecinde yapacağı çalışmalarla önemli bir görevi yürüteceğini söyledi.

Hastanenin, üniversite ve Balıkesir için önemine dikkat çeken Rektör Oğurlu, bundan sonraki süreçte de üst yönetim olarak hastanede gerçekleştirilen tüm çalışmaları yakından takip ederek destekleyeceklerini sözlerine ekledi.

Başhekimlik devir teslim töreni; Rektör Prof. Dr. Yücel Oğurlu’nun, Doç. Dr. Ahmet Dolapoğlu’na Başhekimlik görevi süresince yapmış olduğu önemli görev ve çalışmaları için teşekkür plaketi ve çiçek takdimini ardından fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen devir teslim törenine; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt, Prof. Dr. Fatih Satıl ile Başhekim Yardımcıları Doç. Dr. Süha Serin, Doç. Dr. Tarık Yıldırım, Doç. Dr. Bülent Atik, Doç. Dr. Çağdaş Şenel ve Hastane Başmüdürü Öğr. Gör. Bülent Duman katıldı. (balikesir24saat.com)

YORUM YAP