DOLAR 32,2363 % 0.16
EURO 34,9606 % -0.03
STERLIN 41,1241 % -0.11
FRANG 35,7350 % 0.27
ALTIN 2.412,19 % -0,52
BITCOIN 67.798,00 -0.835
Yayınlanma Tarihi :

BALIKESİR MHP’DE YÜKSEL DÖNEMİ

BALIKESİR MHP’DE YÜKSEL DÖNEMİ

MHP’de görevden alınan Orhan Dereli’nin yerine atanan Balıkesir yeni İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, göreve başladı. Başkan Yüksel, ilk mesajında Balıkesir için birlik, beraberlik, bütünleşme mesajı verirken, ülkücülere de seslendi. Yüksel, “Teşkilatlarımız bünyesinde ya da dışında ülkücü harekete gönül vermiş kim varsa, benim de Balıkesir için, ülkem için, geleceğim için söyleyecek sözüm var diyen kim varsa emin olsunlar ki gönüllerimiz de kapılarımız da kendilerine sonuna kadar açık olacaktır” dedi.

Yüksel’in mesajı şöyle:
“Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’nin takdirleri ile Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanlığı’na atanmış bulunmaktayım.
Gerek Sayın Genel Başkanımızın bizlere başarı dilerken dile getirdiği ve gerekse bu kutsal görevi bizlere tevdi eden Genel Başkan Yardımcımız Sayın Semih Yalçın Beyefendinin ifade ettiği üzere; ülkemizin içerisinde bulunduğu bu süreçte birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunun bilincinde olarak ilk adımı atacağız.
Temenni ediyorum ki, birliğe , diriliğe, iriliğe hasret kalmış Balıkesir’imizde ihtiyaç duyulan bütünleşmeyi el birliği ile sağlayalım. Ancak bu sayede eğitimde, sporda, sanatta, üretimde, siyasette Balıkesir’imizi hak ettiği yerlere taşıyabiliriz.
Bu duyuru aynı zamanda bir çağrıdır. Teşkilatlarımız bünyesinde ya da dışında ülkücü harekete gönül vermiş kim varsa, benim de Balıkesir için, ülkem için, geleceğim için söyleyecek sözüm var diyen kim varsa emin olsunlar ki gönüllerimiz de kapılarımız da kendilerine sonuna kadar açık olacaktır”

46 KİŞİLİK YENİ YÖNETİMDE TANINMIŞ İSİMLER VAR
Ekrem Gökay Yüksel başkanlığındaki yeni MHP il yönetiminde şu isimler bulunuyor:
Cevdet Gürcan, Taha Tunus, Hasan Öztürk, Murat Gürses, Sinan Ulusan, Yonca Yahçi Çelen, Kemal Özbek, Hüseyin Köse, Niyazi Tunç, Ali Özdemir, Özkan Çapraz, Burak Arslan, Yaşar Balmumcu, Kadir Işıktaş, Nihat Gezergiç, Ahmet Çakır, Arif Sezer, Muharrem Kurtkan, Ersin Poyrazlı, Resep Arslan, Ahmet Burak Demiröz, Necati Çakır, Yücel Ağalar, Celal Yılmaz, Tuba Kosan, Emine Aktan Özçelik, Uğur Tekin, Sertaç Gündoğan, Selçuk Köseoğlu, Tahir Karaman, Levent Başsaka, Harun Bozbay, Nuri Özcan, S.Hakan Başkır, Rafet Can, Burak Taş, Selim İnal, Erhan Yırcalı, Hakkı Peltek, Fatih Mete Ezginer, Hasan Nergiz, Muhammed Emre Selçuk, Mehmet Sevinç Özden, İlker Koluş, Müslüm Yılmaz, Ersan Özmen… (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP