DOLAR27,5707% 0.47
EURO29,0040% 0.76
STERLIN33,4701% 0.72
FRANG30,0498% 0.83
ALTIN1.616,53% 0,28
BITCOIN762.6630.143

BALIKESİR İMO’DA YENİ DÖNEM

Yayınlanma Tarihi :
BALIKESİR İMO’DA YENİ DÖNEM

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Balıkesir Şubesi Başkanlığına Zeki Büyükerdoğmuş seçildi.

İnşaat Mühendisleri Odası Balıkesir Şubesi’nin 16. Dönem Olağan Genel Kurulu cumartesi günü Elit Asya Hotel’de yapıldı. Nuri Özateş’in divan başkanlığını üstlendiği kongrede eski başkanlardan Hikmet Cesur, Nedim Tuna, Gülümser Hızal ve Uğur Güneri divan kurulunda yer aldı. Gürkan Özcan 15. dönem çalışmaları ile ilgili bilgiler verirken, bu kez aday olmayacağını açıkladı. Yeni başkan adayı Zeki Büyükerdoğmuş ve arkadaşlarına başarılar diledi.

Bir gün sonra oda salonunda yapılan ve tek liste ile gidilen seçimde Zeki Büyükerdoğmuş başkanlığa seçildi. Yönetim Kurulu’nda Ezgi Gülgeç, Hilmi Korhan Yakut, Alper Serhan Argönül, İbrahim Güler, Murat Polat ve Gökhan Tığ yer aldı.

Genel Kurul delegeliklerine ise Gürkan Özcan, İsmail Eken, Nedim Tuna, Gülümser Hızal, Emine Aköz, Cengiz Arabacı, Şaban Karasuil, İrfan Ufuk Yüksel, Recep Küçük ve Güney Kösem seçildi.

BAŞKANLAR DA OY KULLANDI

Kongreye inşaat mühendisi ve oda üyesi Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı da katıldı. “Seçimin tüm meslektaşlarım için hayırlı olmasını diliyorum” diyen Avcı ertesi gün  odaya gelip oyunu da kullandı. Avcı gibi inşaat mühendisi olan Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan da yeni başkan ve yönetimi belirlemek için seçimlere katılıp,  oy verdi. (balikesir24saat.com)

 

 

YORUM YAP