DOLAR27,1479% 0.08
EURO29,0073% 0.11
STERLIN33,2632% -0.3
FRANG29,9750% -0.04
ALTIN1.680,29% 0,34
BITCOIN728.5010.356

SEÇİM MERKEZİ’NE “ÖZEL” AÇILIŞ

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
SEÇİM MERKEZİ’NE “ÖZEL” AÇILIŞ

Balıkesir İl Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı bugün Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın ve Grup Başkan Vekili Özgür Özel’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılışa CHP İl Başkanı Erden Köybaşı, Balıkesir milletvekilleri Ensar Aytekin, Fikret Şahin, milletvekili adayları, ilçe ve belediye başkanları ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

“KALPTEN BİR ADANMIŞLIK VAR “

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel açılışta yaptığı konuşmada, “Nereye gidersek gidelim; hangi ile, ilçeye, hatta köye gidersek gidelim bugüne kadar görülmemiş bir yüksek moral, motivasyon, inanmışlık ve cumhuriyetin 100’ncü yılında bu iktidarı değiştirme noktasında kalpten bir adanmışlıkla karşı karşıyayız. Balıkesir’e gelirsiniz Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı olur, oraya gidersiniz orada 50-100 kişiye konuşmak siyasettir. 200-250 kişiye konuşmak iyi siyasettir. Ama böyle yolların kapandığı, ucu bucağı olmadığı bir seçim koordinasyon merkezi açıyor olmanın bir tek izahı vardır, iktidar gelmektedir ve artık iktidarız” dedi.

“KUVA-Yİ MİLLİYE’NİN BAŞKENTİ ÖNEMLİ BİR KALE OLACAK “

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, “Türkiye’nin dört bir yanında baharlar gelmesi için mücadele ediyoruz. Burada hep birlikteyiz. Millet İttifakı ortaklarımızın il başkanlarıyla. Örgütleriyle birlikteyiz. Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında seçime gidiyoruz. İnşallah başaracağız. Kuvayi Milliyenin başşehrinden Çankaya Köşkü’ne 13’ncü Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu göndereceğiz. Balıkesirimiz, ülkemizi baharla kavuşturacağımız dönüm noktasında önemli bir kale olacak.” diye konuştu.

“BALIKESİR HAKKINI ALACAK”

CHP Balıkesir Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili adayı Ensar Aytekin ise açılışın ardından , “Balıkesir’e sözümüz var: Kuvayı Milliye Şehri hakkını alacak. Bu her köşesi cennet şehre, hak ettiği değeri vereceğiz.” mesajını paylaştı. (balikesir24saat.com)

 

 

YORUM YAP