“BAL-KES SİYASET ÜSTÜ BİR KURUMDUR”

Yayınlanma Tarihi :
“BAL-KES SİYASET ÜSTÜ BİR KURUMDUR”

Karesi Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı  Yücel Yılmaz, Balıkesirspor’un siyaset üssü bir kurum ve şehrin en büyük markası olduğunu söyledi.

Karesi Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı  Yücel Yılmaz, Balıkesir Ak Parti Milletvekili  Mustafa Canbey ve eski başkanlardan Altıeylül Belediye Meclisi adayı Feyyaz Çiftçi Balıkesirspor Kulübü’nü ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Başkan Yılmaz, Balıkesirspor’un siyaset üssü bir kurum  ve şehrin en büyük markası olduğunu söyledi. Balıkesirspor Baltok Başkanı Mustafa Bahçeci ve yönetiminin her zaman  arkasında olduğunu belirten Yılmaz, “ Başkanımız Mustafa Bahçeci ve yönetiminin kulübün sorunlarını çözmek için  yaptığı çalışmaları takdir ediyoruz. Yönetimin arkasındayız. Balıkesirsporumuzu bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada desteklemeye devam edeceğiz. Kalıcı gelirler kazandırmak için yaptığımız  çalışmalarımız sürecek” diye konuştu.
Ziyaret nedeniyle Yılmaz’a teşekkür eden Bahçeci,  üç başkanın birarada olduğuna dikkat çekerken, “Kemal Büyükakın, Feyyaz Çiftçi ve ben burada hep beraber Balıkesirspor’un sorunlarını paylaşıyoruz, bu ayrı bir mutluluk ve daha önce görülmeyen bir şey” diyerek ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Ziyaretin ardından Yılmaz’a oyuncuların imzaladığı çerçeveli Balıkesirspor forması ve rozet sunuldu. Ziyarete son anda katılan Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey’e ise çerçeveli forma sözü verilerek, kırmızı beyazlı rozet hediye edildi. (balikesir24saat) 

YORUM YAP