Yayınlanma Tarihi :

BAKAN SEÇİM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

BAKAN SEÇİM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan,  AK Parti Balıkesir Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Pekcan, “Başkanımız gibi ekibi de genç ve dinamik. Burada çok güzel bir sistem kurmuşlar. Seçimi kazanacağınıza inancım tam” dedi. 

Bölgesel İstişare Toplantısı için Balıkesir’e gelen Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sağlam, AK Parti Balıkesir Milletvekili Mutlu Aydemir, Cumhur İttifakı AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu eşliğinde AK Parti Balıkesir Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

 

“KAZANACAĞINIZA İNANCIM TAM”
Seçim çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunan Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, “Başkanımız gibi ekibi de genç ve dinamik. Burada çok güzel bir sistem kurmuşlar. Sizler gibi genç ve yaptığı işe gönülden bağlı ekiplerle yol arkadaşlığı yapmaktan memnuniyet duyuyorum. Seçimi kazanacağınıza inancım tam” dedi.

“ZAFER İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Çalışmaları hakkında bilgiler veren Yücel Yılmaz ise “Dava arkadaşlarımızla birlikte Balıkesir’in zaferi için çalışıyoruz” açıklamasında bulundu. AK Parti Balıkesir Milletvekili Mutlu Aydemir ve Yücel Yılmaz, Bakan Pekcan’a tablo hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. (balikesir24saat) 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP