Yayınlanma Tarihi :

BAHÇELİEVLER “BEYAZ” DEDİ

BAHÇELİEVLER “BEYAZ” DEDİ

CHP Altıeylül İlçe Başkanlığı’nın sonucu günlerdir merakla beklenen  Bahçelievler mahallesindeki delege seçimleri bugün gerçekleştirilirken, sandıktan beyaz liste önde çıktı.  

CHP Altıeylül İlçe Başkanlığı,  21 Aralık’taki olağan genel kurul öncesi merkez ve kırsal mahallelerdeki delege seçimlerini tamamladı.  Bahçelievler mahallesi delege seçimleri de bugün büyük katılımla yapıldı.

Sabah saat 10.00’da başlayan ve 17.00’de sona eren seçimlerde 466 üye  oy kullandı. Başkan adaylarından M.Tugay Demiralp’in mavi  listesine 66, Zekiye Uçar’ın yeşil listesine 131, Hakan Şehirli’nin beyaz listesine 227,  bağımsız listeye 37 oy çıktı, 5 oy ise geçersiz sayıldı. Böylece CHP Atıeylül İlçe örgütünün  en çok üyeye sahip olduğu Bahçelievler mahallesindeki 102 delege de belirlenmiş oldu.

KONGREDE 363 DELEGE OY KULLANACAK 

CHP Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, Bahçelievler mahallesi ile birlikte merkez ve kırsalda tüm mahallelerde delege seçimlerinin tamamlandığını ve kongrede oy kullanacak 363 delegenin belirlendiğini açıkladı. Başkan Şehirli, ” Delege seçimlerini demokratik bir şekilde yaptığımıza inanıyorum. Aday arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

KONGRE 21 ARALIK’TA

CHP Altıeylül İlçe Başkanlığı’nın olğan genel kurulu ise  21 Aralık’ta Küçüksanayi Sitesi’ndeki Grand Düğün Salonu’nda yapılacak. Coşkun YAMAN/(balikesir24saat.com) 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP