Yayınlanma Tarihi :

AYVALIK’TA 2. ETAP DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR

AYVALIK’TA 2. ETAP DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, yeni yıl ile birlikte doğalgaz rahatlığını kullanmaya başlayan Kipa Evleri’nden sonra 150 Evler Mahallesi’nde de 2. Etap çalışmaların başlayacağını bildirdi. 

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, geçtiğimiz yıl başlayan doğalgaz çalışmalarıyla ilgili ikinci müjdeyi verdi. Başkan Ergin, “Haftaya güzel bir haberle başlayalım. Doğalgaz çalışmalarının hızlanması ve kalan bölgelerde devamını sağlamak için başta AKSA olmak üzere ilgili tüm paydaşlarla birlikte verilen büyük uğraşlar sonucunda 2024 Yatırım Programına kentimizin de dahil edilmesini sağladık” dedi.

Yeni yıl ile birlikte doğalgaz rahatlığını kullanmaya başlayan Kipa Evleri’nden sonra 150 Evler Mahallesi’nde de 2. Etap çalışmalarının devam edeceğini açıklayan Başkan  Ergin, “AKSA Doğalgaz Dağıtım işbirliği ile yürütülen çalışmalarla kentimizi doğalgazla buluşturmaya devam edeceğiz, herkese teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum. Hayırlı olsun! ” diye konuştu.

Başkan Ergin, detaylı bilgi almak isteyen yurttaşların AKSA’nın 444 4 187 nolu telefonunu arayabileceğini söyledi. (balikesir24saat.com) 

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP