Yayınlanma Tarihi :

BÜYÜKŞEHİRE YENİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI

BÜYÜKŞEHİRE YENİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI

Aslı Aynaoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığına atandı.

20 Ekim 1977 Balıkesir doğumlu olan Aslı Aynaoğlu, 1998 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisansını yine Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde tamamlayan Aslı Aynaoğlu, 2003 yılında kaymakamlık görevine başladı.

Malatya Arguvan, Afyon İhsaniye, Kastamonu Abana ve Tekirdağ Kapaklı’da kaymakamlık görevlerinde bulunan Aslı Ayanoğlu’nun Kaymakam refikliği görevini de Ankara Ayaş’ta tamamladığı bildirildi.  2014 yılında Kırklareli Vali Yardımcılığına atanan Aslı Aynaoğlu,  hukuk müşavirliği görevinde de bulundu.

CHP önceki dönem Ankara Milletvekili ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı  Ahmet Akın‘ın danışmanı  Av. Ali Haydar Hakverdi‘nin baldızı olan Aslı Aynaoğlu bir süre Ankara Büyükşehir Belediyesinde Kültür Daire Başkanlığı da yapmıştı.

Başkan Ahmet Akın’ın genel sekreter yardımcılığı  teklifini kabul eden Aslı Aynaoğlu,  çalışmalarını bundan sonra  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi çatısında  hemşehrileri için gerçekleştirecek. (balikesir24saat.com)

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP