Yayınlanma Tarihi :

ASLIHANTEPECİK’E FUTBOL SAHASI VE DÜĞÜN SALONU

ASLIHANTEPECİK’E FUTBOL SAHASI VE DÜĞÜN SALONU

31 Mart seçim çalışmalarını sürdüren Başkan Avcı, kırsal Aslıhantepecik Mahallesi’nde düzenlenen mitingde vatandaşlarla bir araya geldi.  Gençlere futbol sahası sözü veren Avcı, kadınların düğün salonu isteği içinde yeşil ışık yaktı

Altıeylül Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan adayı Hasan Avcı, seçim çalışmalarına haftasonu da ara vermeden devam etti. Kırsal Aslıhantepecik Mahallesi’nde düzenlenen mitingde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Avcı’ya AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Ayhan Atahan, belediye meclis üyeleri, gençlik ve kadın kolları üyeleri eşlik etti. Coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Avcı, vatandaşlardan 31 Mart yerel seçimleri için Cumhur İttifakı adaylarına destek istedi.

GENÇLER FUTBOL SAHASI, HANIMLAR DÜĞÜN SALONU İSTEDİ

Aslıhantepecik’e 30 bin metrekareye yakın taş döşendiğini söyleyen Başkan Avcı, komşu köylerle arasındaki yollara da sıcak asfalt döküldüğünü belirtti. Altıeylül Belediyesi olarak geçen 5 yıl içerisinde 1 milyon 400 bin metrekare taş döşendiğini açıklayan Avcı, “Bu döşenen taşların 1 milyon metrekaresini kırsal mahallelerimize döşedik. Kırsal mahallelerimizin daha 1 milyon 250 bin metrekare daha taşa ihtiyacı var. Geçtiğimiz 4-5 yılda 1 milyon 400 bin metrekareyi döşedik, inşallah önümüzdeki 2-3 yıl içerisinde altyapısı bitmiş bölgelerimizin tamamının kilit parke taşını döşeyerek sizlerin ayaklarını çamurdan kurtaracağız. Aslıhantepecik’in ihtiyaçlarının farkındayız. Bunlardan birisi de gençlerimizin top oynayacağı saha. Kurucu Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu döneminden bu yana Altıeylül Belediyespor olarak bizler takım oluşturmadık. Maksadımız Altıeylül Belediyespor desteğiyle amatör spor kulüplerine destek vermek. Önümüzdeki dönemde de desteklerimiz devam edecek. Gençlerimizin spor yapması için inşallah bir saha yapmayı da söz veriyoruz” dedi.

Her bir mahallede değerlendirilmeyen okulları Valilik bünyesinden alarak sosyal tesis ve mahalle konağı yapmayı planladıklarını anlatan Başkan Avcı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Aslıhantepecikli hanım ablalarımızda düğün salonu talep ediyorlar. Saha işiyle birlikte düğün ihtiyacınızı karşılayacak bir alanı hep beraber yapacağız. Allah imkân verirse ve sizler desteklerseniz, 1 Nisan’dan sonra 16 aydır olduğu gibi sizler için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz”

‘CUMHURBAŞKANIMIZA EN BÜYÜK DESTEĞİ BİZ VERECEĞİZ’

“17 yıldır bu milletin yükselişini hazmedemeyenler, bundan 110 yıl önce Abdülhamit Han Hazretlerine yaptıkları operasyon gibi Cumhurbaşkanımıza ve bu millete bir operasyon yapmaya çalışıyorlar. Ama milletin feraseti, bu milletin bilinci, bu milletin inancı İnşallah  hep beraber destekleyerek, Cumhurbaşkanımızın yanında dimdik durarak, Cumhurbaşkanımızın en büyük destekçisi biziz demeye varız. Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği Altıeylül’den vereceğiz.”

AVCI ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU

Başkan Avcı haftasonu ayrıca Gümüşçeşme Mahallesi’nde Pazar Pazarı esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Avcı’ya ziyaretinde AK Parti Milletvekili Belgin Uygur eşlik etti. Altıeylül’ün farklı noktalarında yapıları süren ALGEM 2, millet kıraathanesi ve göçmen konutlarında yeralan çocuk parkı inşaatlarında da incelemelerde bulunan Avcı, Milletvekili Uygur ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ile birlikte Gökçeören, Çiftlik, Yenice ve Ovabayındır Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. İnkaya ve Aynaoğlu Mahalleleri’nde de vatandaşlarla buluşan Başkan Avcı, Şehit Gökhan Bakır adına okutulan mevlide katıldı. (balikesir24saat) 

 

 

 

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP