Yayınlanma Tarihi :

ARSLAN’DAN SAKA’YA “ABBAS YOLCU”

ARSLAN’DAN SAKA’YA “ABBAS YOLCU”

CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Hasan Arslan, Tuzcumurat Mahallesi’nde gece mitingi düzenledi. Edremit’te büyük bir değişimin arefesinde olduklarını belirten Arslan, Kamil Saka için  “Abbas Yolcu” değerlendirmesinde bulundu.

CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Hasan Arslan, seçim çalışmaları kapsamında Tuzcumurat Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

Binlerce Edremitli’nin katılımıyla Cumhuriyet Meydanı’ndan Gümrük Meydanı’na kadar yürüyen CHP ve İYİ Parti’liler, burada kendilerini bekleyen coşkulu kalabalığa hitap etti.

Tuzcumurat Mahallesi’nin kendisini çok iyi tanıdığını söyleyen CHP’li Başkan Adayı Arslan, şöyle konuştu:

“Beyefendiler Güre’de keyif çatarken, bizler Tuzcumurat halkıyla bir aradaydık. Edremit’in sokaklarında yürümeden, berberinde traş olmadan, lokantasında yemek yemeden Edremitli olunmuyor. Edremit sevdalısı öyle lafla olsaydı herkes olurdu. Edremit sevdalısı olmak için önce hizmet edeceksin. 5 yıldır o koltuğu adeta işgal ederek Edremit halkına zulm edenler hangi akla hizmet kendilerini Edremit sevdalısı görüyor anlamıyorum. Ama artık bunların ve avanelerinin devri sona erdi. Yarın akşam bunların hepsini siyaset tarihinin tozlu sayfalarına gömüyoruz. Edremit’e artık hizmet edecek gerçek Edremit aşıkları göreve gelecek. Sizlerin de desteği ve ilgisi nedeniyle hepinize teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun”

  

“ BU PARANIN KAYNAĞI NEREDEN GELİYOR?”

“Kamil Saka 32 yıldır belediye başkanı. Yaklaşık 2 aydır bir seçim kampanyası yürütüyoruz. Biz de yürütüyoruz Sayın Saka ve Sayın Kılıç da yürütüyor. Biz, iki siyasi parti olarak seçime giriyoruz. Sayın Kılıç da aynı şekilde. Ama biliyorsunuz bu Kamil Saka, CHP’de artık devrinin kapandığını öğrenince kendisine parti aramaya başladı. Önce DSP’ye gitti, sonra başka partilerle dirsek teması kurdu, çok ilginçtir oralarda da bunun ne mal olduğunu bildikleri için istemediler ve bağımsız aday diye çıktı. Yanına da Vatan Partisi’ni aldı. Allah yollarını açık etsin. Ama ben merak ediyorum: Kamil Saka’nın 2 aydır seçimlerde harcadığı paranın yarısını biz harcayamıyoruz. Nerede geliyor bu paranın kaynağı? 32 yıllık belediye başkan maaşı ile mi? Yoksa sağa sola salladığı baronlar tarafından mı? Bu paranın kaynağı nereden geliyor Saka sen çık bunun cevabını ver!”

“31 MART AKŞAMI SENİ YOLCU EDİYORUZ”

“Kamil Saka bizi yalancılıkla suçluyor. Bir iddiada bulunuyor, verdiğimiz cevabı beğenmiyor beyefendi ve meydanlarda atıp tutuyor. Bak Kamil Saka, sana geçenlerde ‘İki dakika delikanlı ol’ demiştim. Şimdi diyorum ki, değil iki dakika bir dakika delikanlı ol. Hakkımda attığın yalanlarla ilgili savcılığa suç duyurusunda bulundum. Madem çok mertsin, delikanlısın as bakalım adli sicil kaydını meydanlara. Senin beslediğin üç beş meczubun yalan dolan kağıtlarını meydanlarda sallama! Delikanlı ol, kendi adli sicil kaydını insanlara göster. Yüreğin yetiyorsa sosyal medyada yayın, basına gönder. Senin Edremit’i kimlere nasıl peşkeş çektiğini cümle alem biliyor. Yemedik yedirmedik yalanlarıyla yıllardır Güre’yi aldattın şimdi de Edremit’i aldatmaya çalışıyorsun ama artık bu numaralarını yemiyorlar. Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı seni yolcu ediyoruz. Yolcu yolunda gerek seni o yoldan mahrum etmeyelim. Abbas yolcu artık!” (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP