Yayınlanma Tarihi :

ARSLAN’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

ARSLAN’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

Millet İttifakı’nın CHP’li Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan ve Belediye Meclis Üyesi  adayları, Camivasat ve Cumhuriyet Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarla Üçgen Park’ta buluştu. Arslan’dan Edremitspor’dan otoparklara kadar değişik konularda iddialı mesajlar verdi. 

Çok sayıda vatandaşla Edremit Cumhuriyet Meydanı’ndan Üçgen Park’a kadar yürüyüş gerçekleştiren CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, burada esnafı ve vatandaşları ziyaret etti. Edremit’in birçok sorunun olduğunu ancak karamsar olmadığını belirten CHP’li Başkan Adayı Arslan, projelerinin hazır olduğunu ve milletten 31 Mart’ta yetki istediklerini söyledi.

“EDREMİTSPOR 3. LİG’E ÇIKACAK”

Rakibi olan 2 belediye başkan adayının birinin Edremitspor’u borçlandırdığını diğerinin ise insanları bu zor durumdan kurtarmak yerine onları yalnız bıraktığını ifade eden CHP’li Arslan, şöyle konuştu:

“Edremitspor şanlıdır şanlı… Hayatından bir kere Edremitspor maçına gitmemiş olanlar, Edremitspor’un hikayesini anlayamazlar. Burada, Camivasat Mahallesi’nde söz veriyorum ve bu sözümü unutmayın. Edremitspor’u bu borç batağından kurtaracağız. Renklerimiz sarı yeşildir. Bu renkleri kralı gelse değiştiremez! Bizim derdimiz renklerle falan değil bizim derdimiz yönetilemeyen bu kulüple… Edremitspor’un kendisine ait bir tesisi olacak. Alt yapıya önem vereceğiz. Adeta Edremitspor futbolcu fabrikası olacak. Ve en nihayetinde amacımız, Şanlı Edro’nun 3. Lig’e çıkması. Bakın göreceksiniz bunu da başaracağız. İnanmak başarmanın yarısıdır. İnanıyoruz ve başaracağız”

ŞEHİT HAMDİ BEY MEYDANI’NDA OTOPARK DÜZENLEMESİ

Edremit ile ilgili onlarca projelerinin olduğunu, hepsini anlatmak için sabaha kadar konuşmasını gerektiğini ifade eden CHP’li Arslan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Otopark sorunu artık bitiyor. Edremit’te Şehit Hamdi Bey Meydanı’nın olduğu bölgede, son derece çağdaş, modern, ferah ve yeşil alanı bol bir düzenleme yapacağız. Bu alanın altı da otopark olacak. İlgili arkadaşlarımız projelendirme çalışmasını tamamladı. Sadece bu bahsettiğim alanda değil, Altınoluk’ta Akçay’da da olacak. Edremit’in diğer bölgelerinde de otopark sayısını arttıracağız. Edremit’te artık trafik problemi kaos olmaktan çıkacak.’’

Edremit sevdasının sözle olmadığını, icraat gerektirdiğini vurgulayan CHP’li Arslan, yaptıkları çalışmalarla 5 yıl içerisinde ilçenin çehresinin değişeceğini ifade etti.

Konuşmalar sonrası Üçgen Park’tan Edremit Cumhuriyet Meydanı’na kadar kendisine eşlik eden vatandaşlarla  birlikte yürüyen Arslan, evlerinin balkonlarından ve iş yerlerinden kendisine sevgi gösterisinde bulunan mahalle sakinlerine de el sallayıp, teşekkürlerini iletti. (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP