Yayınlanma Tarihi :

“ARANAN KAN BULUNMUŞTUR”

“ARANAN KAN BULUNMUŞTUR”

CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş, “Bütün azmimiz ve olanca heyecanımızla, Edremit Belediye Başkanlığına hazırız. Mehmet Ertaş’a, bir de üçüncü gözle baktığımda, Edremit’imiz için özlenen, başarılı bir belediye başkanlığı için akıl ve gönül rahatlığı ile gerçekten bütün samimiyetimle ‘Aranan kan bulunmuştur.’ diyebiliyorum.” açıklamasında bulundu. 

4 Şubat’ta örgüt denetiminde gerçekleştirilen ön seçimde sandıktan birinci çıkan, Parti Meclisinin onayı ile de adaylığı kesinleşen Ertaş seçim çalışmalarına başladı.

CHP İlçe Başkanlığında basın mensuplarıyla bir araya gelen Mehmet Ertaş, “Edremit’in belediye başkan adayı olarak karşınızdayım. Bunun yüksek onurunu taşıyorum ve yaşıyorum. Edremit’e ve Edremitlilere artık bu yolda belediye başkanı olarak hizmet etme azim ve kararı ile dolup taşmaktayım.” dedi.

“ARANAN KAN BULUNMUŞTUR”

Ön seçimde üyelerin demokratik iradesiyle sandıktan çıktığını anımsatan Mehmet Ertaş; “İnşallah yine Edremitlilerin demokratik iradesiyle de 31 Mart’taki büyük sandıktan, güçlü örgütümüzle dayanışma içinde en yüksek oyla çıkma inancı ve kararlılığındayız. Bundan asla şüphemiz yoktur. Moral ve motivasyonumuz yüksek ve hazırlıklarımız tamdır. Bütün azmimiz ve olanca heyecanımızla, Edremit Belediye Başkanlığına hazırız. Sizler gibi ben de Edremit’te yaşayan bir Edremitli olarak, CHP’li belediye başkan adayı olan Mehmet Ertaş’a, bir de üçüncü gözle baktığımda, Edremit’imiz için özlenen, başarılı bir belediye başkanlığı için akıl ve gönül rahatlığı ile gerçekten bütün samimiyetimle ‘Aranan kan bulunmuştur.’ diyebiliyorum. Bu büyük iddiayı çok büyük bir rahatlıkla ortaya koyabiliyorum.” diye konuştu.

Haktan, hukuktan, adaletten yana Cumhuriyet Halk Partili, halkçı bir belediye başkanı olma sorumluluğunu omuzlarında taşıdığını dile getiren Ertaş; “Her yönden il olmayı fazlası ile hak etmiş olan Edremitimize yönelik öncelikli hedefimiz, kısa, orta ve uzun vadeli programlarla mali disiplini her birime yayarak, halkçı, toplumcu, sosyal belediyeciliği, yenilenmiş ve etkili yönetim anlayışını yaşama geçirmek olacaktır” dedi.(balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP