ALTIEYLÜL’E YAKIŞACAK

Yayınlanma Tarihi :

Altıeylül Belediyesi’nin Sütlüce mahallesinde yaptırdığı Seyyid Ahmet Arvasi Parkı ve Millet Kıraathanesi için geri sayım başladı.  Kompleksin kısa süre içinde hizmete gireceğini açıklayan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Daha yaşanılabilir bir Altıeylül için çalışıyoruz” dedi.

SÜTLÜCE MAHALLESİ’NE BÜYÜK HİZMET

Altıeylül Belediyesinin önemli projeleri arasında yer alan Seyyid Ahmet Arvasi Parkı ve Millet Kıraathanesi’nde 200 m² Millet Kıraathanesi, 400 m² 0-6 Yaş çocuklar için Kreş Binası, 170 m² Kreş için Açık Oyun Alanı ve Park Yeşil Alan yer alacak.

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ’NİN İLK KREŞİ OLACAK

Sütlüce Mahallesi’nde yaşayan  ve çalışmak zorunda olan anneler de bu projede unutulmadı.  0-6 yaş aralığındaki çocukların yararlanacağı  kreş de Seyyid Ahmet Arvasi Kompleksi’nde yer alacak. Açık oyun alanları ve park yeşil alanlarla 7’den 70’e herkesin vakit geçirebileceği kompleks Altıeylül’de yaşayan vatandaşların hizmetinde olacak.

“DAHA YAŞANABİLİR BİR ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Parkın adını taşıyan Seyyid Ahmet Arvasi Parkı ve Millet Kıraathanesi yakın zamanda Altıeylüllü vatandaşların hizmetinde olacak. İçinde açık oyun alanları ile park yeşil alanların olacağı Seyyid Ahmet Arvasi Parkı ve Millet Kıraathanesin’nde 0-6 yaş çocuk kreşi ile çalışmak zorunda olan annelerin hizmetinde olacak. Altıeylül’ü daha yaşanabilir bir ilçe yapmak için ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor.” dedi.

“ESER BELEDİYECİLİĞİ İLE ALTIEYLÜL’Ü DAHA YAŞANIR BİR HALE GETİRİYORUZ”

Başkan Avcı, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, ‘Daha gidecek çok yolumuz, atacak çok adımımız, yapacak çok işimiz var’ bizlerde bu düsturla Altıeylül’de eser belediyeciliği, sosyal belediyecilik anlayışıyla daha çok hizmet için çalışıyor ve çalışmaya devam edeceğiz.”  diye konuştu.

Basın No:ILN01866223