Yayınlanma Tarihi :

“ALTIEYLÜL’E KADIN ELİ DEĞMELİİ”

“ALTIEYLÜL’E KADIN ELİ DEĞMELİİ”
Millet İttifakı CHP Altıeylül Belediye Başkan Adayı Esin Balıbek’in kırsal mahallerde sürdürdüğü son seçim çalışmasına  CHP Milletvekili Ahmet Akın’da katılarak destek verdi. Akın, ” Artık Alteylül’e kadın eli değme vakti geldi” dedi.
Millet İttifakı’nın CHP’li  Altıeylül Belediye Başkan Adayı Esin Balıbek, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Gündüz ilçe sokaklarında esnaf ile kucaklaşan Balıbek, gece ise kırsal mahallelerde kendisi ve ittifakın adayı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok’a destek istiyor.
Balıbek, son seçim çalışmasını Altıeylül ilçesine bağlı  Balıklı ve Çandır kırsal mahallelerinde yaptı. CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın,  İl Başkanı Serkan Sarı, İlçe Başkanı Hakan Şehirli, Altıeylül Belediye Meclis üyesi adayları, kadın kolları ve İyi Parti üyeleri de çalışmaya katılıp,  Balıbek’e destek istedi.
KIRSALDA MİLLET İTTİFAKI RÜZGARI!
CHP Milletvekili Ahmet Akın, kendi adaylığının geri çekilmesine rağmen partisi için seçim çalışmalarına katıldığını Altıeylül Belediye Başkan adayı Esin Balıbek’e destek için Balıklı ve Çandır’a geldiğini söyledi. Ak Parti’li belediyelerin Balıkesir’i yönetemediğini iddia eden Akın, “Esin Balıbek, uzun zamandır bu seçimler için çalışıyor. Altıeylül son 5 yıllık süreçte iyi yönetilemediği gibi borçlu bir belediye haline geldi. Köylerin sorunları ile ilgilenilmedi. 31 Martta vereceğiniz oylarla CHP’nin sosyal belediyecilikte elde ettiği başarıları Altıeylül’e taşıyabilirsiniz.  Altıeylül’e Esin Balıbek ile artık kadın eli değmeli. Bu ilçenin ve kırsal mahallelerin sorunları ancak CHP’li belediyeler ile çözülür” dedi. (balikesir24saat) 
Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP