ALTIEYLÜL’DEN TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Yayınlanma Tarihi :

Altıeylül Belediyesi’ne bağlı 81 kırsal, 13  merkez mahallede kesintisiz hizmet veren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kış öncesi üstü kapalı pazar yerlerinin çatı temizliğini yaptı. Ekipler, her gün bir yandan sokakları süpürüp temizliyor, yüzlerce çöp konteynırını boşaltıp ardından ilaçlı su ile yıkayıp dezenfekte ediyor. Çöp Taksi ile dar sokaklarda da kaba atıkları topluyor.  

KAPALI PAZAR YERLERİNİN ÇATI VE OLUKLARI TEMİZLENİYOR

Altıeylül’de bulunan kapalı pazarların temizliği Zabıta Müdürlüğü ekipleri koordinesinde, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştiriliyor.  Altıeylül Belediyesi ekipleri, kış aylarının gelmesiyle Gümüşçeşme mahallesinde  salı ve pazar, Bahçelievler ve Gaziosmanpaşa mahallesinde çarşamba ,  Dinkçiler mahallesinde perşembe ve  2. Gündoğan mahallesinde cuma günleri  kurulan kapalı pazarların temizliğini ve gerekli bakım işlemlerini gerçekleştiriyor.

Altıeylül Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü organizesinde gerçekleştirilen Kapalı Pazarların çatı temizleme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Altıeylül Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri;  bu çalışma ile hem vatandaşların, hem de pazarcı esnafının huzurlu bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlamayı amaçlıyor.

” TEMİZLİK İŞLERİ EKİPLERİMİZ HER DAİM SAHADA”

Kentin daha ferah ve modern bir görünüme kavuşması için çalıştıklarını vurgulayan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı; “Bizler Altıeylül için sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ederek temizlik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Altıeylül Belediyesi’ne bağlı 81 kırsal, 13 Merkez Mahalle ile kesintisiz hizmet veren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, her gün bir yandan sokakları süpürüp temizliyor, yüzlerce çöp konteynırını boşaltıp ardından ilaçlı su ile yıkayıp dezenfekte ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, kent merkezinde de dar sokaklarda bulunan ve insan yoğunluğunun olduğu yerlerde de çöp taksiler yardımıyla temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor” diye konuştu.

Basın No:ILN01903849