“ALTIEYLÜL’DE TARİH YAZMAYA GELİYORUZ”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
“ALTIEYLÜL’DE TARİH YAZMAYA GELİYORUZ”

Altıeylül Belediye Başkanı ve Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı “Millet zannetti ki bağımsız tek başına çıkarsa bir şekilde korkutarak, ürküterek tehdit ederek geri adım attırırız.  31 Mart’ta Altıeylül’de tarih yazmaya geliyoruz” dedi.

Altıeylül Belediye Başkanı ve Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Gündüz Atalar Caddesi ile Çardaklı’da esnaf ziyareti ve akşam kırsal mahallelere giden Avcı; Halalca ve Ovaköy’de vatandaşlarla bir araya gelerek destek istedi.

“SİZLERİN DESTEĞİYLE ALTIEYLÜL’E TALİBİM”

Altıeylül Belediye Başkanı ve Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, “Altıeylül’e adaylığım öncesinde sizlerden gelen destek, sizlerden gelen telefon görüşmeleri, yanıma bizzat gelerek ‘Bizim Başkanımız sizsiniz. Bizi bırakmayın. Biz sizin samimiyetinizi, biz sizin Altıeylül’e kazandırdıklarınızı biliyoruz’ demeniz benim Altıeylül’den bağımsız olarak aday çıkmam için bir adım oldu” dedi.

“GÖNÜL DOSTLARI İLE YÜRÜMEYİ CENAB-I ALLAH BİZE NASİP ETTİ”

Altıeylül Belediye Başkanı ve Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, “Bağımsız olarak çıkmış olduğumuz bu yolda sizlerin desteğini bekliyoruz. Yapılan çalışmaların üstüne koymak için aday çıktım. İnşallah seçildikten sonra hep birlikte dün neredeysek, dün ne yaptıysak sizin haklarınızı nasıl savunduysak bundan sonra da hep birlikte üstesinden geleceğiz. Millet zannetti ki bağımsız tek başına çıkarsa bir şekilde korkutarak, ürküterek tehdit ederek geri adım attırırız. Allah’a hamdolsun daha ilk günden itibaren bizi yalnız bırakmayan gönül dostları ile yürümeyi Cenab-ı Allah bize nasip etti. 31 Mart’ta Altıeylül’de tarih yazmaya geliyoruz” diye konuştu.

YORUM YAP