Yayınlanma Tarihi :

ALTIEYLÜL’DE ŞEHİRLİ, KARESİ’DE AKGÜL

ALTIEYLÜL’DE ŞEHİRLİ, KARESİ’DE AKGÜL

CHP’nin merakla beklenen merkez ilçe belediye başkan adayları da nihayet açıklandı. CHP’nin Altıeylül adayı Hakan Şehirli, Karesi adayı Serpil Akgül oldu. 

CHP’nin bugün toplanan Merkez Yönetim Kurulu ve Parti Meclisi, Altıeylül Belediye Başkan adayı olarak önceki dönem ilçe başkanı Hakan Şehirli‘yi belirledi. Altıeylül’de Esin Balıbek, Ahmet Namlı, Kemal Güven de aday adayları arasındaydı.

ŞEHİRLİ’DEN İLK MESAJ 

CHP Altıeylül Belediye Başkan adayı Hakan Şehiri’nin ilk mesajı “Bugün toplanan parti meclisinde Altıeylül Belediye Başkan Adayı olarak açıklanmış olmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum. Bu yolda beraber yürüdüğüm partililerimize ve aileme destekleri için teşekkür ediyorum. Artık Altıeylül için, Altıeylül halkı için hep birlikte yürüme zamanı. ALTIEYLÜL KAZANACAK…”  oldu.

“HEP BİRLİKTE KARESİ’Yİ DAHA AYDINLIK YARINLARA TAŞIYACAĞIZ”

CHP’nin Karesi Belediye Başkan adayı iş insanı Serpil Akgül olarak belirlendi. Karesi’de Ayfer Güneş ve Mustafa Arabacı da aday adayları arasındaydı.
CHP Karesi Belediye Başkan adayı Serpil Akgül adaylığının kesinleşmesinin ardından yazılı bir açıklama yaparken, “Sevgili Karesi. Bugün, Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi tarafından Karesi Belediye Başkan adayı olarak gösterilmekten büyük bir onur ve gurur duyuyorum. Partimizin bana gösterdiği güveni, Karesi’nin geleceğine olan inancın bir yansıması olarak kabul ediyorum.Bana düşen bu sorumluluğu layıkıyla yerine getirebilmek adına sizinle birlikte çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyacağımı belirtmek isterim. Bu yolculukta, desteğinizi ve katkılarınızı bekliyor, birlikte daha güçlü, daha yaşanabilir bir Karesi için el birliğiyle çalışmayı dört gözle bekliyorum. Hep birlikte, Karesi’yi daha aydınlık yarınlara taşıyacağımıza olan inancımla, hepinize teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. dedi.  Coşkun YAMAN (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP