Yayınlanma Tarihi :

“ALTIEYLÜL MARKA ŞEHİR OLACAK”

“ALTIEYLÜL MARKA ŞEHİR OLACAK”

Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, baba ocağı Ayvatlar’dan başladığı mahalle ziyaretlerinde, merkez ve kırsal olmak üzere 13 mahallede vatandaşlarla buluştu. Merkezden kırsala, tüm Altıeylül’ün kentsel yaşam kalitesini yükseltmek için göreve talip olduğunu söyleyen Eray, “Altıeylül’ü marka ilçe haline getirmeyi istiyorum.” dedi.

3 Şubat itibari ile baba ocağı Ayvatlar’dan ana ocağı Ovaköy’e, merkez mahalleler de olmak üzere 13 mahallede vatandaşlarla buluşan Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, “Ben Altıeylül’ün öz evladıyım. Merkezden kırsala, tüm Altıeylül’ün kentsel yaşam kalitesini yükseltmek için göreve talibim.” dedi.

Merkez; Bahçelievler, Plevne, 2. Gündoğan, Gümüşçeşme, Sütlüce, Yıldız, Gazi Osman Paşa, Kırsal; Ayvatlar, Balıklı, Ovaköy, Halalca, Aslıhantepecik ve Aslıhan mahallelerinde; semt pazarları, mahalle esnafı, sivil toplum kuruluşları ve kahvehane ziyaretleri gerçekleştiren AK Partili Eray, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı.

Altıeylül Kurucu Belediye Başkan Yardımcılığı ve Organize Sanayi Bölge Müdürü olarak görev yaptığı sürede gerçekleştirilen çalışmaları dile getiren Eray, “BALOSB’de göreve geldiğimde 4 bin 800 kişi çalışıyordu, şimdi bu sayı 18 bin kişi. 95 olan fabrika sayısı, şimdi 165. Alt yapısıyla, Gümrük ve Ticaret Merkezi ile kreşinden mesleki eğitim kurslarına kadar BALOSB’de neredeyse bir ilçe inşa ettik. Bu süreçte kazanmış olduğum tecrübemle Altıeylül’ün en ücra mahallesine kadar ulaşıp, sizlerin de desteği ile Altıeylül’ü marka ilçe haline getirmeyi istiyorum.” diye konuştu.

Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, 31 Mart’a kadar saha çalışmalarına aralıksız olarak devam edeceğini sözlerine ekledi.(balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP