ALTIEYLÜL İLMEK İLMEK İŞLENİYOR

Yayınlanma Tarihi :
ALTIEYLÜL İLMEK İLMEK İŞLENİYOR

Altıeylül Belediyesinin üst yapı çalışmaları aralıksız devam ediyor. Son 3 yılda 1 milyon 85 bin metrekare kilitli parke taşı döşeyen  Altıeylül Belediyesi tarafından yine son 3 yılda 70 bin metre bordür, 28 km sıcak asfalt ve 364 bin metre yol alt yapı çalışması yapıldı. Birçok mahallede   beton kilit parke taşı işlemi tamamlanırken, ihtiyaç olan mahallelerde çalışmalar aralıksız devam ediyor. 

HEMŞEHRİLERİMİZİN MUTLULUĞU İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Altıeylül Belediyesinin kurulduğu günden bu yana yaklaşık 2 milyon metrekareden fazla kilitli parke taşının Altıeylül ile buluştuğunu söyleyen Başkan Avcı, ” 94 mahallemizde yaşayan vatandaşlarımıza aynı kalitede hizmet götürme gayretindeyiz. Vatandaşlarımızın daha konforlu bir ortamda yaşamaları için var gücümüzle  çalışmalarımızı sürdürüyor, bu doğrultuda 2023 yılında yeni yapacağımız ihalelerle yol sorunlarını büyük ölçüde çözmek istiyoruz.” dedi.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN AVCI’YA TEŞEKKÜR

Altıeylül Belediyesinin yürüttüğü çalışmalar dolayısıyla duydukları memnuniyeti ifade eden Altıeylül sakinleri Başkan Avcı’ya ve Altıeylül Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

YORUM YAP