DOLAR27,5707% 0.47
EURO29,0040% 0.76
STERLIN33,4701% 0.72
FRANG30,0498% 0.83
ALTIN1.616,53% 0,28
BITCOIN762.6630.143

ALTIEYLÜL GÖNÜLLÜLERİ

Yayınlanma Tarihi :
ALTIEYLÜL GÖNÜLLÜLERİ

Altıeylül Kent Konseyi Kadın ve Engelli Meclisleri olağan genel kurullarını gerçekleştirdi. Tek liste ile girilen seçimde, Kadın Meclis Başkanlığı’na Özge Özalp Güneri, Engelli Meclisi Başkanlığına da Halil Özcan seçildi. Başkan Avcı, Kent Konseyi’nde, Kadın ve Engelli Meclisi’nde gönüllü olarak çalışmaya aday herkese teşekkür etti.

Altıeylül Belediyesi Meclis Salonunda yapılan genel kurulda kadın ve engelli meclisleri başkanlarını seçti. Olağan Genel Kurul toplantıları Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’nın başkanlığında, Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Gündoğan ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Osman Ödemiş, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve gönüllülerin katılımıyla gerçekleştirildi. Genel Kurul öncesi bir konuşma yapan Başkan Hasan Avcı önceki dönemde görev alan yönetime ve Altıeylül için gönüllü olarak çalışan herkese teşekkür etti. Avcı şunları söyledi; “Altıeylül’de önümüzdeki süreçte; şehrimize katkı sunmak, taş üstüne taş koymak için Kent Konseyi’nin önemi büyük. Bu süreçte gönüllü olarak çalışmaya aday olan herkese çok teşekkür ederim. Burada gönüllülük en önemli etken.  Daha aktif, daha hızlı ve verimli bir 5 sene geçirmek istiyoruz. Geçtiğimiz dönemde tecrübeler kazanılmıştı. Bizler de Belediye olarak sizlere elimizden gelen katkıyı vereceğiz. ‘İsimler gelip geçer, Baki kalan bir hoş sada imiş’ demiş büyüklerimiz. Kişiler gelir gider ama eserleri baki kalır. İnşallah çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza, engellilerimize yönelik en güzel çalışmaları yapacağımıza inanıyorum. Katılımda bulunan herkese teşekkür ediyorum”

“GÜZEL PROJELER ÜRETECEĞİZ”

Başkan Avcı’dan sonra söz alan Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Gündoğan ise “Belediyeye öncülük etmek adına buradayız” dedi. Gündoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

“ Öncelikle burada bulunan güzel ve özel insanlara teşekkür ediyorum. Bu iş gönüllülük işi. Belediyenin yapmak istediği işlere öncülük etmek ve yanlış işlere de dur demek adına buradayız. Sizlerin emrindeyiz. Buradaki canlı ekibi görünce güzel işlere imza atacağımıza, Belediyeyi harekete geçirerek sorunlarınızı gündeme taşımak adına güzel projeler üreteceğimize inanıyor ve sizlere teşekkür ediyorum. Hepimize hayırlı olsun.”

Tek liste ile girilen seçimde, Kadın Meclis Başkanlığı’na Özge Özalp Güneri, Engelli Meclisi Başkanlığına da Halil Özcan seçildi. (balikesir24saat)YORUM YAP