Yayınlanma Tarihi :

ALTIEYLÜL ESİN’TİSİ HER YERDE

ALTIEYLÜL ESİN’TİSİ HER YERDE

Millet İttifakı’nın Altıeylül Belediye Başkan adayı CHP’li Esin Balıbek, seçime 3 gün kala çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Güne özellikle sabah erkenden iş başı yapılan yerlerle başlayan  esin Balıbek, Toptancı halinden, otogara, hayvan pazarından, taksi duraklarına, lokantalara gitmedik yer bırakmadı ve esnafla, işçilerle, vatandaşlarla bir araya geldi.

Balıbek’in son durağı ise Organize Sanayi Bölgesi oldu. Altıeylül sınırları içindeki OSB’deki sorun ve istekleri belirlemek için bölgeye giden Balıbek, işyeri sahipleri ve çalışanlarla biraraya geldi. Belediye meclisi üyesi adayları Burhan Ağabeyoğlu, Ayhan Öztürk, Suat Kuday, Ayhan Doğan, Aytuğ Yarmaz da bu turda Esin Başkan’a eşlik etti.

BEKSAN Çivi Tel Fabrikası’nda Merve Bekki ve Hüseyin Bekki’yi, Özen Döküm’de Ahmet Şen’i  ziyaret eden Balıbek, 2.OSB’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Uçar,Yönetim Kurulu Üyeleri ve OSB Bölge Müdürü  Koray Urgun ile görüştü. Fabrikalarda çalışan işçilerle de biraraya gelen Balıbek, çalışma koşulları hakkında bilgi edindi.

OSB’de başta ulaşım, servis ve çöp olmak üzere çeşitli sorunlar yaşandığını belirten Balıbek, belediye başkanı seçilmesiyle birlikte bölgedeki sorunları koordineli bir çalışma ile çözeceklerini vurguladı.

81 KÖYE DE GİTTİ

İlçeye bağlı 81 ilçeyi de ziyaret eden ve halkla buluşan, sorunları yerinde belirleyen Balıbek, gece gündüz demeden mahalle gezilerini de sürdürüyor.  Son olarak Büyükşehir adayı İsmail Ok ile birlikte  Gökköy mahallesinde  köy meydanında düzenlenen mitinge katılan Balıbek, projelerini anlatıp, destek istedi. Gökköy’de Millet İttifakı’na gösterilen ilgi seçimi kazanma umutlarını güçlendirdi.

 

SANATSIZ OLMAZ

Yoğun ziyaretlere rağmen kültür ve sanata da zaman ayıran Balıbek, Adige-Çerkes Kültür Derneği’ni ziyaret edip, Sima Resim Atölyesinde kadınlarla biraraya geldi. Fotoğraf sanatçısı Ahmet Esmer’in fotoğraf sergisine katıldı.Çarşamba ve Perşembe pazarlarında da hem üretici hem esnaf hem de halkla buluşan Balıbek, Balıkesir’de ve Altıeylül’de değişim için destek istedi. (balikesir24saat) 

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP