ALMANYA BALIKESİRLİLER DERNEĞİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI AVCI OLDU

Yayınlanma Tarihi :
ALMANYA BALIKESİRLİLER DERNEĞİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI AVCI OLDU

Almanya Balıkesirliler Derneği’nin Gençlik Kolları, Duisburg -Rheinhausen’deki Regenbogenhaus’ta toplanarak 6.Dönem Gençlik Kolları başkanı ve yönetimini seçti.

İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan toplantıda, Sekreter Selin Fidan tarafından son dönem yapılan faaliyetler değerlendirildi.
Toplantıya katılan gençlere yeni dönemde yapılacak çalışmalar ile bu yıl sonbahar tatilinde düzenlenecek Türkiye gezisi ve haftaya başlayacak tiyatro kursu hakkında bilgiler verildi.
Ayrıca 18-21 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek BALDER 16.Hıdırellez Şenliği hazırlıklarında, gençlerin ön çalışmasının önemine değinildi.

Gençlik üyeleri arasında yapılan seçimlerin sonucunda 6.Dönem Gençlik Kolları başkanlığına İrem AVCI, yönetim kuruluna Metehan FIRAT, Defne ÖZTÜRK, Filiz FİDAN, Görkem BULAŞMA, Açelya BAGAÇ, Atiye KANIKURUMAZ, Kaan ORTA, Merve GÜLEÇ, Zara Yılmaz ve Hale GÜMÜŞ seçildiler.
Toplantıya katılan Almanya Balıkesirliler Derneği (BALDER) Başkanı Kemal Kanıkurumaz, eski yönetimde olan gençlere çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve Gençlik Kolları yönetimine yeni seçilenleri tebrik edip, başarılar diledi.
Başkan Kanıkurumaz, yaptığı konuşmada derneğin toplum yararına kurulduğunu ve bunun için ”ben değil biz” denmesi gerektiğini söyledi. (balikesir24saat.com)

 

 

YORUM YAP