DOLAR 32,2363 % 0.16
EURO 34,9606 % -0.03
STERLIN 41,1241 % -0.11
FRANG 35,7350 % 0.27
ALTIN 2.412,19 % -0,52
BITCOIN 67.680,00 -0.089
Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :

“ALGEM’İ BİZ KURDUK, DAHA DA BÜYÜTÜP, GELİŞTİRECEĞİZ”

“ALGEM’İ BİZ KURDUK, DAHA DA BÜYÜTÜP, GELİŞTİRECEĞİZ”

Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı olduğu dönemde Altıeylül Gelişim Merkezi (ALGEM)’nin kurucusu olduğunu vurgularken, “ALGEM projesini daha da büyüterek, kapsamını genişleterek, geliştirerek   vatandaşlarımızın faydasına sunacağız.” dedi. 

Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, seçim çalışmalarında Altıeylül Gelişim Merkezi (ALGEM) projesine ve merkezin çalışmalarına ayrı bir paragraf açıyor.

2014 yılında Altıeylül Belediyesi kurucu meclis üyesi ve kurucu belediye başkan yardımcısı olduğunu anımsatan Mesut Eray, ALGEM başta  sosyal belediyecilik anlamında birçok projeye imza attıklarını söyledi.

Akarsu ve Ayşebacı’daki seçim çalışmasında da bu konuya dikkat çeken Eray,  “Sosyal İşlerden Sorumlu Altıeylül Belediye Başkan yardımcısı olduğum dönemde ilçemiz için üç önemli proje hazırlamıştık. Bu projelerle dönemin belediye başkanına ödül kazandırmıştık. Bunların başında ALGEM geliyor. Yani Altıeylül Gelişim Merkezi… Altıeylül’ün sosyal yardım hizmetleri, sosyal aktiviteleri ve meslek edindirme kursları,  2014-2015 yılında hizmetine sunduğumuz ALGEM vasıtasıyla devam ediyor. Yeni dönemde kurucusu olduğum ALGEM projesini daha da büyüterek, kapsamını genişleterek, geliştirerek siz vatandaşlarımızın faydasına sunacağız. ” dedi.

“YARIM KALAN PROJELER DE TAMAMLANACAK”

Altıeylül’de yarım kalan projeleri de tamamlayacaklarını vurgulayan Eray, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’ın da destekleriyle, kırsal mahallelerin daha müreffeh yaşam koşullarına ulaşması için, çok daha iyi bir Altıeylül için geliyorum, her şeyden önemlisi sizin gönüllerinize girmeye geliyorum.“diye konuştu.

Kırsal mahalle ziyaretlerinde Cumhur İttifakı adayı Mesut Eray’a, Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, AK Parti İlçe Başkanı Erdinç Alcan, meclis üye adayları ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP